Новини

21 березня
За численні порушення, які спеціалісти «Держпродспоживслужби» виявили в дитячому садку «Едельвейс», що в селі Яблунька Богородчанського району, звільнили завгоспа і медсестру. На черзі ще й завідуюча садочком, яка до 4 квітня перебуває у відпустці за кордоном. Згідно протоколу комісії, таке рішення вже прийнято.
 
20 березня
Міський голова Бурштина Роксолана Джура публічно вибачилась перед підприємцями за некоректні висловлювання стосовно них. Це відбулось на сесії Бурштинської міської ради після виступу депутата від фракції «ВОЛЯ», голови Галицької районної спілки підприємців Ігоря Дулика.
 
19 березня
Годі терпіти!На марш проти диктатури Порошенка путінського зразка у Івано-Франківську вийшли сотні прикарпатців. З гаслами «Нас не поставити на коліна» та «Порошенка у відставку» люди пройшли мирною ходою від пам’ятника Франкові до Вічевого майдану.
 
19 березня
Начальник Богородчанського відділу освіти намагається вигородити директора, медсестру і завгоспа дитячого садочка «Едельвейс», що в селі Яблунька, вручивши їм лише догану. Напередодні саме в цьому закладі батьки виявили десятки кілограмів протермінованих харчів, мишей та повну антисанітарію.
 
18 березня
З гаслами «Нас не поставити на коліна» та «Порошенка у відставку» сотні прикарпатців пройшли мирною ходою від пам’ятника Франкові до Вічевого майдану в Івано-Франківську. Там вони ухвалили Резолюцію народного віче та визначили подальші плани мирного протестного руху.
 
17 березня
Кілограми протермінованих круп та борошна. А серед них миші та послід. На такі знахідки батьки натрапили в дитсадку «Едельвейс», що в селі Яблунька Богородчанського району. І все після того, як одна із працівниць закладу просто не змогла і надалі приховувати ситуацію з харчами та розповіла про неї односельчанам.
 
16 березня
Активісти розгорнули намети РУХУ НОВИХ СИЛ в Івано-Франківську, Отинії, Рогатині, Бурштині, Галичі й Надвірній. Тут перехожих запрошують на Марш та пропонують поставити свій підпис за Народний імпічмент.
 
15 березня
Вісім мішків борошна, пошкоджені мишами, крупи без дати придатності, протерміновані чай та кисіль. На такі знахідки батьки натрапили в садочку «Едельвейс», що в селі Яблунька Богородчанського району.
 
15 березня
Одному з лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ» закидають незаконний перетин кордону і сприяння в цьому Михайлові Саакашвілі. Сторона захисту певна, усі звинувачення безпідставні. Мовляв, в обвинувальному акті немає ані часу, ані місця злочинів, які нібито здійснив Давід Сакварелідзе. Ба більше, тут жодного слова про замінування пропускного пункту в Шегині.
 
14 березня
Обвинувальний акт прокуратури проти одного із лідерів партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Давіда Сакварелідзе суддя так і не відправила на доопрацювання. І це всупереч тому, що в ньому була неточна інформація, без уточнення місця та часу вчинення злочинів. Окрім цього, Сакварелідзе в рамках кримінального провадження навіть не вручили повідомлення про підозру.
 
14 березня
Суд над Давідом Сакварелідзе відбувається через фейкові звинувачення, які прописали на Банковій. А така велика кількість людей, які приїхали зі всієї України, аби підтримати Сакварелідзе, свідчення того, що українське суспільство готове до радикальних і революційних дій.
 
14 березня
Суд над одним із лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Давідом Сакваралідзе народний депутат України Юрій Дерев’янко розцінює як спробу чергового залякування і тиску на політичних опонентів.
 
14 березня
Судовий процес у справі перетину кордону Михайлом Саакашвілі Давід Сакварелідзе називає політичним замовленням Порошенка. Переконаний, його справу замовили в Адміністрації Президента.
 
11 березня
Обласна рада повинна профінансувати заміну фільтрів на Бурштинській ТЕС. Першим кроком має стати придбання хоча б одного фільтра. Його вартість 140 мільйонів гривень. Половину з цих коштів бурштинці проситимуть з екологічного фонду обласного бюджету.

Пошук