Новини

25 квітня
 
24 квітня
Політична партія "ВОЛЯ" об'єдналась з Рухом нових сил, оскільки в обох командах є люди зі схожими цінностями і вони разом можуть зробити значно більше, ніж кожен окремо.
 
22 квітня
Представники Руху нових сила та народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко у суботу прийшли в Солом'янський районний суд, де розглядалась справа екс-депутата Миколи Мартиненка.
 
19 квітня
Апеляційний суд Львівської області визнав незаконними дії слідчого судді та слідчого Нацполіції Самбірського району, які організували обшуки та арешт майна у міського голови Турки Геннадія Когута.
 
19 квітня
Політична партія «ВОЛЯ» та Рух нових сил 19 квітня у Києві заявили про своє об’єднання.
 
14 квітня
Партія «ВОЛЯ» виступає проти негайного розпродажу української землі та підтримує створення цивілізованого ринку землі.
 
12 квітня
Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко зустрівся із головами ОСББ та ЖБК, які мітингували біля Верховної Ради з вимогою провести парламентські слухання з проблем реформування житлової сфери.
 
11 квітня
Суспільство та прогресивні політики повинні переконати Верховну Раду ухвалити новий закон про вибори, який ліквідує мажоритарну систему та заборонить політичну рекламу під час виборчої кампанії.
 
10 квітня
Президент України і його оточення свідомо блокують процес боротьби з корупцією, тому усім прогресивним політикам, бізнесменам та громадським активістам потрібно об’єднуватись, щоб протистояти цьому.
 
7 квітня
За поданням фракцій «ВОЛЯ» міські ради Львівщини категорично засуджують абонентську плату за газ, яку намагається запровадити Нацкомісія з енергетики та компослуг (НКРЕКП).
 
5 квітня
Музиканти з гурту "Брати Станіслава" беруть участь у конкурсі відбору до фестивалю «Тарас Бульба» із піснею-гімном партії «ВОЛЯ».
 
4 квітня
Уперше зібрано всі аргументи і докази, як практично боротися з винищенням карпатських лісів і лісниками-злочинцями.
 
4 квітня
Партія «ВОЛЯ» категорично засуджує рішення НКРЕКП про запровадження абонентської плати за газ та виступає проти колективних договорів на послуги ЖКГ.
 
4 квітня
«ВОЛЯ» виступає категорично проти запровадження абонплати за газ для українців, яку намагалися ввести з 1 квітня.

Пошук