4 жовтня, 17:04

На прохання депутатів від РНС в Цуцилові таки нанесли дорожню розмітку та встановили знаки

Облаштувати нерегульовані пішохідні переходи в селі Цуцилів Надвірнянського району, нанести на них «зебру» та встановити  дорожні знаки  на дорозі Т-09-06 Івано-Франківськ-Надвірна. З такою ініціативою виступили депутати  від фракці «ВОЛЯ» партії РНС в Надвірнянській райраді Іванна Савчук та Тетяна Пришляк. Відповідний запит вони адресували керівництву надвірнянської РДА в червні цього року.

«Ситуація була неприпустимою. Дорогу у Цуцилові зробили, а от розмітки та знаків не було майже рік. Машини розвивали величезну швидкість.  Негайно розмітку потрібно було нанести поруч  з автобусною зупинкою, Цуцилівським навчально-виховнимкомплексом та Церквою Святого Архистратига Михаїла», - розповідає суть проблеми Іванна Савчук.

Відтак служба автомобільних доріг разом з поліцією у серпні  провели обстеження дороги. Згодом встановили  два дорожні знаки « Пішохідний перехід» та «Діти», а також нанесли розмітку на пішохідних переходах.

Однак, це ще не повне вирішення проблеми, розповідає Іванна Савчук. Адже у  Цуцуилові вздовж дороги необхідно якнайшвидше позасипати  обочини - відстань від асфальту до обочини півметра, тож в таких місцях людям важко зійти з дороги, можливі аварійні ситуації і для автомобілів, непокоїться депутат.

«Ситуацію з облаштуванням пішохідних переходів в селі Цуцилів і в інших населених пунктах району ми, як фракція «ВОЛЯ», будемо і надалі тримати на контролі. Адже сьогодні спостерігається тенденція, коли покращується якість доріг, на жаль, зростає і кількість ДТП, в яких страждають також пішоходи», - підсумувала депутат Надвірнянської райради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Тетяна Пришляк.


Поділитися новиною:
Поділитися