20 вересня, 15:57

У Надвірній з'явиться ФМ-радіо (ФОТО)

Сьогодні Нацрада з питань телебачення та радіомовлення України надала ТРК «Надвірна» ліцензію на створення ФМ-радіо.

Разом із директором Богданом Климковецьким відстоювала місцевого мовника на отримання частоти в діапазоні 107,3 FM представник ради засновників ТРК «Надвірна», депутат райради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Тетяна Пришляк.

Вона зазначила,  що ТРК «Надвірна» працює в місцевому інформаційному просторі вже 27 років, а в ФМ-діапазоні Надвірна досі не мала жодного мовника.

«Ми відстоювали інтереси нашої ТРК, яка має технічні можливості, відповідний штат і чітко розроблену концепцію по радіомовленню. Окрім того, це єдиний в області ЗМІ, який зберіг мовлення і у проводовій мережі.

Також важливо враховувати особливості природнього рельєфу нашого району, де покриття всього району якісним сигналом забезпечити важко. Встановлення передавача на ретрансляторній вишці в селі Стримба дасть можливість транслювати радіопрограми в радіусі 10 км» - каже Тетяна Пришляк.

На майбутнє мовник обіцяє встановити ще й  ретранслятори, щоб транслювати  своє мовлення у найвіддаленіші куточки Надвірнянщини.

«Дуже важливо мати саме місцевого мовника, такою є і стратегія Нацради. Це є виготовлення місцевого контенту і місцевих новин. ФМ-радіо буде працювати ще й як система сповіщення, яка зараз є паралізована, тому що проводового радіо у людей практично не залишилося», - переконана Тетяна Пришляк.

За отримання ліцензії з ТРК «Надвірна» змагалися «Львівська хвиля» і «Гуцульське радіо», однак Нацрада надала перевагу місцевому мовнику. 

«Ми є єдиним місцевим мовником в Надвірнянському районі, тому фм- радіо - це суттєва допомога для місцевого населення. Ми не плануємо нічого ретранслювати, плануємо робити 24 години мовлення власного продукту. 100% звучатиме українська мова. Сьогодні в нас є 12 творчих працівників. Підтримка засновників каналу в цьому плані є», - зазначив директор ТРК «Надвірна» Богдан Климковецький.

"Я вітаю колектив ТРК "Надвірна", з яким пропрацювала майже 18 років, засновників і всіх надвірнянців з отриманням ліцензії і з тим, що в нас нарешті буде фм-радіо. Тут з'являться надвірнянські новини та якісна українська музика, які з часом можна буде почути у всіх куточках району", -  підсумувала Тетяна Пришляк. 

Поділитися новиною:
Поділитися