13 вересня, 15:04

У селі на Болехівщині пробурили свердловину для покращення якості води в школі та садочку. ФОТО+ВІДЕО

Депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції «ВОЛЯ», партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Галина Макота посприяла, щоб на території школи, що в селі Поляниця на Болехівщині, пробурили свердловину. Саме за її зверненням з обласного бюджету були виділені кошти в сумі 100 тисяч гривень на проведення робіт.

«Свердловина дасть змогу вирішити проблему з постачанням питною водою навчальні заклади. І відтепер діти і дорослі мають можливість пити чисту джерельну воду», - каже депутат облради. 

Голова села Поляниця Стельмах Андрій висловлює вдячність за надану допомогу. 
«Це уже не перша робота Галини Макоти із залученням коштів для нашого села. Дякуємо, що зрозуміли і посприяли виділенню грошей для буріння свердловини. Зараз в школі навчається 190 дітей. Незабаром ми тут плануємо відкрити тут ще й дошкільний навчальний заклад. Галина Макота постійно нам допомагає. Вона посприяла також ремонту та реконструкції двох кімнат в школі. Минулого року були залучені кошти на внутрішні туалети, де були зроблені каналізаційні роботи і обладнання внутрішніх приміщень. Надіємось на майбутню співпрацю», - каже сільський голова Поляниці. 
Відзначимо, що це вже четверта свердловина, яку пробурили у гірських селах Болехівщини за сприяння депутата облради Галини Макоти. За її зверненнями з обласного бюджету також виділялись кошти для буріння свердловини у селах Козаківка, Тисів та Сукіль.

Поділитися новиною:
Поділитися