30 серпня, 02:46

Юрій Дерев'янко подарував для новозбудованого дитсадка у Дзвинячі телевізор (ВІДЕО)

Сучасний  садочок запрацював у селі Дзвиняч, що у Богородчанському районі.   На нього  тут чекали  понад десять років. А от ремонтні та реставраційні роботи розпочалися  два роки тому. 

«Все почалося з 2016-го року. Коли ми зібралися тут з футболістами було тренування і ми вирішили  щось тут робити. Тоді тут все було ніби бомба впала: підлога гнила, стіни обідрані . Сморід, бо внизу були підвали. Зараз ми це все зробили», - розповідає голова Дзвиняцької  ОТГ Микола Волочій.

До відновлення садочка «Дзвіночок» долучилась громада та місцеві спонсори. Не обійшлось і без підтримки народного депутата України Юрія Дерев’янка. Тож на честь відкриття від нього подарунок – новенький телевізор.

«Юрій Дерев’янко завжди підтримує питання, які стосуються освіти. А саме щодо відкриття дошкільних закладів. Тут садочок будувався протягом кількох років і Юрій Дерев’янко також сприяв цьому. Фінансово відстоював питання у стінах Верховної Ради,  а також на рівні області», - розповідає депутат Івано-Франківської облради від фракції «ВОЛЯ» партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Марія Рудик.

Тож нині у  садочку є усе необхідне для малят: затишні спальні та дитячі кімнати, охайні санвузли й безліч яскравих іграшок.  

Неабияк радіє відкриттю такого єдиного у  дзвиняцькій громаді  садочку і  його директор Іванна Михайленко: «Підтримка будь-якого представника влади  дуже важлива, бо потрібні кошти. Без них неможливо таку красоту навести».

Загалом, у дитячому  садочку «Дзвіночок» проводитимуть своє дозвілля  понад сімдесят дітей.

Поділитися новиною:
Поділитися