28 серпня, 11:15

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ вкотре оновили найбільший у Надвірнянскому районі кам'яний тризуб (ФОТО)

10-метровий кам’яний тризуб, який виклали у 2015 році з каменю на горі Пецига, що на межі селища Битків і села Пнів, оновили активісти партії "РУХ НОВИХ СИЛ". Напередодні Дня Незалежності вони покосили навколо тризуба траву, викорчували кущі та пофарбували каміння.  Тепер державний символ можна побачити навіть із навколишніх сіл.

«Ми чотири роки тому допомагали облаштовувати тризуб у селі Остриня, що в Тлумацькому районі. Тоді в Андрія Гунди, який тепер є депутатом Надвірнянської райради, зародилася ідея викласти тризуб на межі Пньова і Биткова», - розповідає помічник народного депутата України Юрія Дерев’янка Ольга Ганиш.

І вже у 2015  зібрали охочих та реалізували цю ідею.

«Цьогоріч ми знову зібралися, аби оновити тризуб. Уже кілька років цей державний символ “зустрічає” та “проводжає” битківчан та гостей селища, підносить їхній патріотичний дух. Біля нього навмисно зупиняються люди аби сфотографуватися. У ньому увіковічнена пам'ять про ті покоління українських патріотів, які поклали життя на вівтар незалежності і волі нашої нації», - розповідає Ольга Ганиш.

Поділитися новиною:
Поділитися