9 липня, 15:59

За сприяння Галини Макоти лікарня у Болехові отримала нове медичне обладнання(ВІДЕО)

Задля здоров'я та  порятунку життів.  Болехівська центральна міська лікарня отримала нове медичне обладнання за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Галини Макоти. Тож відтепер в хірургічному відділенні є надсучасний багатофункціональний операційний стіл та безтіньова операційна лампа. 

"Вона в нас переносна і під час операції ми можемо з нею зайти з будь-якої сторони. І дуже добрий має акумулятор. Коли пропадає світло до 30-ти хвилин ми маємо в запасі часу.  Стіл дуже зручний при лапороскопічних операціях", - розповідає завідувач хірургічним відділенням Болехівської ЦМЛ Роман Федорика.

Не менш важливим для пацієнтів є й оксигенатор. Це апарат, який постачає кисень. Його відтепер має терапевтичне відділення Болехівської лікарні. А от для пацієнтів, яких турбує серце, придбано холтер-монітор. Цей пристрій  допомагає лікарям цілодобово моніторити  серцеву діяльність пацієнта. Завдяки такий підтримці, відзначає головний лікар Болехівської центральної міської лікарні Любомир Парохоняк, хворим не потрібно їхати до обласного центру й витрачати зайві кошти на діагностику. 

"В розрізі децентралізації і створення ОТГ допомога має подаватися найближче до пацієнта. Це якраз є один з тих моментів, коли ми маємо можливість, маємо кадри, але не мали технічного забезпечення. Тепер це все можна робити в нашій лікарні. Галина Зеновіївна перейнялась нашими проблемами. Як депутат та член бюджетної комісії завжди намагалась нам йти назустріч. І кошти, які вона допомогла виділити для нашої лікарні, суттєво покращили матеріальну базу", - розповідає головний лікар Болехівської ЦМЛ Любомир Парохоняк.

Тим часом депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Галина Макота певна, що оновлення лікарень сучасним медичним обладнанням є одним з найкращих способів збереження здоров'я людей.

"В контексті тих реформ, які проводяться в Україні, поряд з високопрофесійними фахівцями, медичним персоналом необхідно аби медичні заклади, в тому числі і Болехівська лікарня, мали належне медобладнання, яке б допомагало надати якісні медичні послуги для жителів Болехова", - веде мову депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Галина Макота.

Тож на цьому депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Галина Макота зупинятися не збирається та обіцяє надалі усіляко підтримувати медичну галузь Болехова. 

Поділитися новиною:
Поділитися