26 червня, 17:45

На потреби громади Биткова депутат Степан Ломпас просить кошти з районного бюджету

Через нестачу коштів у бюджеті Биткова, депутат райради від фракції «ВОЛЯ» Степан Ломпас, просить виділити гроші для вирішення проблем селища з районного бюджету. З відповідним депутатським запитом він виступив на останньому сесійному засіданні Надвірнянської райради.

Степан Ломпас зазначив, що протягом останніх років, завдяки відповідальній і професійній роботі селищного голови Василя Вінтоняка, а також завдяки сприянню депутатів рад різних рівнів, багато проблем селища вдалося вирішити. Однак у Биткова є ще чимало потреб.

Зокрема, потрібно здійснити грошову оцінку земельних ділянок, відремонтувати міністадіон зі штучним покриттям, встановити освітлення на вулиці Промисловій, встановити огорожу навколо Битківської школи, придбати музичну підсилювальну апаратуру для Будинку культури.

Також, на думку депутата, зараз дуже важливо відремонтувати комунальну дорогу на вулиці Михайлюка та продовжити  облаштування селищного стадіону.

«Коштів в бюджеті селища недостатньо. Лише через так звану «пільгу» на плату за землю, яку було встановлено з 01.01.2018 р. для гірничовидобувних підприємств, шляхом внесення змін до Податкового кодексу України, бюджет селища Битків не отримає близько 2 млн. грн. в рік. Тож з селищного бюджету можливе лише часткове невелике виділення коштів для вирішення вищевказаних питань, а тому необхідно виділити кошти з районного бюджету», - зазначив Степан Ломпас.

Поділитися новиною:
Поділитися