26 червня, 17:17

Іванофранківка, яка постраждала внаслідок будівельної афери на Ленкавського, продовжує боротись за справедливість у суді

Афера з продажем квартир у одній з новобудов у Івано-Франківську тягнеться вже чотири роки.
Весною 2015-го зведення новобудови, що по вулиці  Ленкавського, 4а переросло у справжній скандал.  Квартири тут отримали одразу кілька власників. Будівельна афера торкнулася більше десяти іванофранківців. По цьому факту відкриті кримінальні провадження. Мешканці нашого міста судяться  з «Кредо ІФ», фірмою яка  будувала багатоповерхівку.

Однією із потерпілих, яка придбала квартиру в новобудові на Ленкавського, 4 а є Віра Бойчук. Жінка каже, в 2014 році вона купила її за договором переуступки через агентство нерухомості «Домолюкс». Про те, що на цю ж квартиру претендує ще одна «власниця» Ганна Дранчук, Віра Бойчук дізналась аж через два роки.

«Уявіть ситуацію: ми проживали в тій квартирі 1 рік. В ході з’являється жінка, яка каже, що має право власності на неї, починає мене висиляти і судовими рішеннями скасовувати мої договори», - розповідає Віра Бойчук.

У березні 2018 року Івано-Франківський міський суд не задовольнив позовних вимог Віри Бойчук і не скасував договір купівлі-продажу між будівельною фірмою «Кредо-ІФ» та громадянкою Ганною Дранчук. Тому Віра Бойчук подала позов на розгляд Апеляційного суду Івано-Франківської області. Днями судді прийняли на користь потерпілої й задовольнили її вимоги.

Адвокат Віри Бойчук Володимир Суботник позитивно оцінює таке рішення.

«Товариство «Кредо-ІФ» не мало права двічі отримувати кошти за квартиру, у 2011, а потім у 2015 році. І тепер Бойчук і Дранчук воюють у судах. Ми отримали законно обгрунтоване рішення Апеляційного суду Івано-Франківської області, який визнав недійсним цей договір купівлі-продажу Дранчук з Кредо-ІФ».

Розповів про те, як він став жертвою будівельної афери, і ще один мешканець Івано-Франківська Ілященко Анатолій:

«Продавали квартири по декілька разів. Я маю справу з цією бандою з 2006 року. Схожа ситуація, що й в Бойчук. Гроші вони поставили собі в кишені, а я квартири так і не отримав. Я знаю, що були ще 5 заяв від потерпілих. Одні з них захворіли і повідпадали, інші склали руки. Залишились тільки ми з Вірою Бойчук, що і досі воюємо з «Кредо-ІФ».

Сама ж Віра Бойчук каже, що по судах ходить уже більше трьох років.

«Постійно змінюються судді. Один із них Островський взагалі сказав, що чек в мене недійсний і квартира належить Дранчук. Але я все-таки рада, що справедливість перемагає і Апеляційний суд прийняв таке рішення»

Втім радіти поки рано, твердять адвокати. Кажуть, ця судова справа може тягнутись ще кілька років. 
Поділитися новиною:
Поділитися