25 червня, 16:09

На облаштуванні у Цуцилові пішохідних переходів та нанесення дорожньої розмітки наполягає депутат райради від фракції «ВОЛЯ» партії РНС

Облаштувати нерегульовані пішохідні переходи в селі Цуцилів Надвірнянського району, нанести на них «зебру» та встановити  дорожні знаки  на дорозі Т-09-06 Івано-Франківськ-Надвірна. З такою ініціативою виступила депутат  від фракці «ВОЛЯ» партії РНС Іванна Савчук. 

За її словами, дорогу в селі Цуцилів відремонтували нещодавно, однак на неї і досі не нанесли розмітку та не встановили дорожні знаки. Зокрема, розмітка і автомобільні знаки потрібні біля автобусної зупинки, Цуцилівського навчально-виховного комплексу та Церкви Святого Архистратига Михаїла.

«Така ситуація є неприпустимою,- йдеться у депутатському запиті, - оскільки неподалік автомобільної дороги розташований Цуцилівський НВК. Тож відсутність спеціальної дорожньої розмітки та дорожніх знаків створює загрозу для здоров’я та життя учнів».

Окрім того, наголошує Іванна Савчук, на цій ділянці дороги неодноразово траплялись дорожньо-транспортні пригоди з вини автоводіїв через перевищення швидкості чи водіння у нетверезому стані.

Відтак депутат звертає увагу на необхідності посилити контроль за дотриманням водіями правил дорожнього руху, в тому числі швидкісного режиму в межах населених пунктів Надвірнянського району Івано-Франківської області, зокрема і в селі Цуцилів.

Поділитися новиною:
Поділитися