21 червня, 17:12

Придбати для Бистрицької школи автобус та врешті взятися за ремонт тамтешньої дороги від керівництва Надвірнянського району вимагає Тетяна Пришляк

Забезпечити доїзд учнів та вчителів до Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та ремонт дороги. З таким запитом під час чергової сесії Надвірнянської райради до керівництва району звернулася депутат Надвірнянської райради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Тетяна Пришляк.  

Декілька тижнів тому до неї, як до депутата Надвірнянської районної ради від фракції "ВОЛЯ" партії РНС, звернулися обурені жителі села Бистриця, які вимушені були перекрити тамтешню дорогу. Причина тому - повне бездоріжжя та ігнорування проблеми зі сторони райради.

Поскаржились люди й на відсутність шкільного автобуса. Відтак школярі та вчителі змушені самостійно пересуватися вщент зруйнованою дорогою, долаючи іноді до кількох кілометрів. 

«Наявність шкільного транспорту для ЗОШ вирішить питання безпечного, регулярного і безоплатного підвезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів»,—йдеться у запиті. 

Відтак Тетяна Пришляк наполягає на придбанні  для зазначеного навчального закладу шкільного автобуса та ремонті найбільш знищених ділянок дороги у селі Бистриця.

Нагадаємо, на сесійних засіданнях райради депутати від фракції «ВОЛЯ» партії РНС неодноразово піднімали питання про ремонт дороги в Бистриці. Для тамтешньої школи кілька років тому придбали автобус.  Однак тепер, через погану якість доріг, він не працює.

 
Поділитися новиною:
Поділитися