7 червня, 13:17

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка відзначив учнів-призерів олімпіад та їх вчителів-наставників у Бурштині. ФОТО

Школярі, які зайняли призові місця на всеукраїнських олімпіадах, переможці різноманітних конкурсів та їх вчителі-наставники отримали відзнаки та грошові нагороди від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка. 

Вже втретє таке свято відбувається в Бурштині. Цьогоріч нагородили 22 учнів і 25 вчителів. 

«Дуже багато талановитих дітей у нашому місті. Для прикладу, Кузів Василина, учениця 11 класу, стала призером олімпіад з математики, економіки, правознавства і конкурсу МАН. Ще одна випускниця Кліщ Світлана отримала відзнаки з англійської,  біології та української мови», - розповіла координатор Бурштинської міської організації партії «РУХ НОВИХ СИЛ», представник Благодійного фонду Юрія Дерев’янка Ольга Король. 

Брав участь у нагороджені і депутат Бурштинської міської ради від РНС Ігор Дулик. На його думку, грошові відзнаки для вчителів і учнів є дуже важливими. 

«Це заохочує їх до подальшої праці. Адже є такі люди, які небайдужі і оцінюють їхню працю. Це і мотивує їх», - каже Дулик. 

Зазначимо, що подібні грошові нагороди від народного депутата, одного з лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Юрія Дерев’янка отримали учні й вчителі інших прикарпатських шкіл. Зокрема, на окрузі нардепа в Богородчанському та Надвірнянському районах, у місті Яремче та селищі Отинії. А також в Косівському, Верховинському,Тисменицькому, Рожнятівському та Долинському районах. 
Поділитися новиною:
Поділитися