28 лютого, 17:35

Суддя, який веде справу Бурцева, розуміє, що процес над активістом «РУХУ НОВИХ СИЛ» є абсурдним і безпідставним, - правозахисник Дмитро Фіцик

В Мостиському райсуді Львова сьогодні відбувається судове засідання у справі активіста «РУХУ НОВИХ СИЛ» Олександра Бурцева, який зустрічав Михайла Саакашвілі на кордоні. 
Наразі його адвокат Валерія Коломієць подала клопотання про повернення обвинувального акту в прокуратуру. Адже, вважає вона, обвинувачення є безпідставним, надуманим та таким, що не відповідає фактичним обставинам справи.
«Те,що  інкримінують мені, можна інкримінувати десяткам тисяч людей, які були присутні на кордоні. В тому числі всім працівникам правоохоронних органів. Судячи мене, влада  намагається залякати  людей», - прокоментував судилище над собою Олександр Бурцев.
Підтримати Олександра в суді приїхало кілька десятків івано-франківських ативістів партії «РУХ НОВИХ СИЛ». 
«Ми приїхали підтримати невинно обвинуваченого. Кожен присутній в залі судового засідання, в тому числі суддя і прокурор, розуміють абсурдність обвинування. Але нічого не можуть вдіяти, адже це політичний процес. І вони мають вказівку зверху. Наразі Олександр налаштований оптимістично, позитивно та сподівається на перемогу. В судовому засіданні ще раз звернув увагу всіх присутніх і суду на явну безглуздість обвинувачення», - каже активіст партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Дмитро Фіцик. 
Поділитися новиною:
Поділитися