26 лютого, 17:26

На сесії Бурштинської міськради депутати від фракції "ВОЛЯ" засудили видворення Саакашвілі та репресії проти політичних опозиціонерів

Викрадення, незаконне видворення з країни Михайла Саакашвілі та тотальне недотримання прав і свобод. Депутати Бурштинської міської ради від фракції «ВОЛЯ»  закликали місцевих депутатів згуртуватися і зверенути увагу на недопустимість політичних репресій в Україні.  Адже, коли президент може незаконно видворяти з країни відомого у світі політика, третього президента Грузії, то чи можуть розраховувати на захист прості українці, зазначає депутат Бурштинської міськради від фракції «ВОЛЯ» Ігор Дулик. Тож настав час, аби демократичні сили в Україні об’єднатися для боротьби зі свавіллям Порошенка.

«Влада продемонструвала свою готовність вдатися до політичної розправи над представниками опозиції, використовуючи для цього будь-які методи. Починачи з позбавлення українського громадянства, фальсифікації кримінальних проваджень, створення перешкод у проведенні мирних акці протесту та закінчуючи фізичним видворенням за межі держави будь-кого, хто висловлює свою незгоду з діями провладної більшості.
Наша фракція засуджує такі політичні переслідування та репресії. Адже замість того, щоб боротися з корупціонерами, влада використовує свою силу, щоб боротися з активістами, які наполягали на впровадженні виборчої системи за відкритим партійними списками, скасуванні депутатської недоторканності та прийнятті закону про антикорупційний суд», - йдеться у зверненні. 

Поділитися новиною:
Поділитися