18 лютого, 17:59

Про створення комітетів громадянського опору на Прикарпатті заявив «РУХ НОВИХ СИЛ»

На сьогоднішньому «Марші за мабутнє, за відставку Порошенка» активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ» оголосили план боротьби з діючою владною системою.
Перш за все, заявили про створення комітетів громадського опору, які мають будувати мережу спротиву олігархату та диктатурі і стати опорою для побудови сучасної країни. 
Представник комітету, кажуть у «РНС», має бути в кожному багатоквартирному  будинку і навіть у найменшому населеному пункті. А його головне завдання  – гуртувати людей та доносити об’єктивну інформацію про ситуацію в державі до населення. А ще проводити масові мирні акції протесту.

«При комітетах створять групи прямої дії, які будуть здійснювати ціивілізований тиск на прислужників Порошенка: суддів, прокурорів, чиновників. Ці люди продовжуватимуть тиск на парламент та продовжать пікетування Порошенка для негайної відставки. Солодке життя для негідників в Україні має закінчитися», - йдеться у резолюції зібрання. 
Наразі продовжується безстрокова акція по збору підписів за відставку Порошенка по всій країні. Також формуються списки кандидатів у депутати у тимчасовий парламент та антикризовий уряд України. 

Поділитися новиною:
Поділитися