15 лютого, 14:16

В Галичі неодмінно має бути створена опорна школа, - депутат Галицької міської ради від фракції "ВОЛЯ" Володимир Горбаль

Наразі в Галицькому районі уже створено дві опорні школи, у Більшівцях та Дубівцях. Однак у перспективі їх має бути п’ять. Тож в черговий раз на засідання сесії Галицької райради було винесено  питання щодо надання статусу опорної Галицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Ярослава Осмомисла.
Однак таке питання деякі депутати не підтримали з незрозумілих причин.
«Саме в Галичі першою мала б бути створена опорна школа. Галич – історичне місто, а місцева школа була збудована ще 1939 року. Скажу більше, ця школа є однією з найуспішніших в районі. Навчальний заклад приймає всі районні олімпіади  та конкурси. Онак чомусь депутати не  хочуть голосувати за це питання. Значить, в них є якісь інтереси», - впевнений депутат Галицької міської ради від фракції «ВОЛЯ» Володимир Горбаль. 
Якщо школа стає опорною, то отримує 3 мільйони гривень з державного бюджету на забезпечення своєї інфраструктури. Гроші можуть бути використані, до прикладу, на реконструкцію будівлі чи закупівлю нового обладнання.
Поділитися новиною:
Поділитися