13 лютого, 17:57

Наймасштабніша прикарпатська розколяда відбулась у Надвірній. ФОТО+ВІДЕО

Традиційний фестиваль коляд  «На Рождество» відбувся у місті Надвірна.  Кілька десятків найкращих колективів з різних куточків України зібралися під куполом Собору  Благовіщення Пресвятої Діви. Розпочали дійство господарі свята – Народний камерний хор «Felicio». 

На фестивалі лунали старовинні й нові колядки та оригінальні новорічно-різдвяні віншування від хорів «Вервиця» з Надвірної,  «Аскольд» із Києва, струнного ансамблю «Quattro Corde» із Івано-Франківська, родинного колективу «Savka-band». Почесний гість цьогорічного діства - народна артистка України Ніна Матвієнко. Зізнається, востаннє на Прикарпатті була чотири роки тому. А тому запрошення на такий фестиваль та зустріч з поціновувачами українських традицій  став для неї неймовірним подарунком. 

Цьогоріч свято відбулося уже всьоме. Тож надвірнянці  й гості міста добре знають та люблять його.

Відвідувачка фестивалю пані Леся каже, що вона у захваті від такого фестивалю. 

«Я тут відпочиваю душею. Це для мене основне», - додає пан Іван.  

Ще один відвідувач фестивалю пан Василь каже, фестиваль є чудовим, адже навіть маленькі діти приходять на розколяду.

Підтримують  й допомагають  в організації  фестивалю чимало відомих при карпатців. Серед них і  народний депутат України Юрій Дерев’янко.

Ведуча фестивалю коляд «На Рождество» Тетяна Пришляк каже: «Юрій Дерев’янко знаний на Надвірнянщині, як благодійник. Адже на території нашого району діє його благодійний фонд . І звичайно він, як людина віруюча, розуміє наскільки важливо нести добро, тепло, світло піснями колядками. І, зокрема, це робити у храмі. І ми колядуючи, залучаємо велику кількість людей. Сьогодні, до речі, була рекордна кількість глядачів». 

Кожен учасник фестивалю отримав грамоту. А вже наступного року організатори цього яскравого дійства обіцяють здивувати не менш відомими гостями та їх неймовірними колядками.

 
Поділитися новиною:
Поділитися