12 лютого, 16:13

Бюджет участі: у Старобогородчанській ОТГ стартує прийом проектів громадських ініціатив

Старобогородчанська сільська рада ОТГ оголошує про початок прийому проектів громадських ініціатив. Усе це відбуватиметься у рамках програми «Бюджет участі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади».
Таким чином, тутешня влада має намір  плідно співпрацювати з мешканцями громади.  Для цього найініціативнішим варто лише написати проект, який допоможе вирішити проблеми або ж покращити життя ОТГ.   
Загальний обсяг Бюджету участі на 2018 рік складає 100 000,00 грн.; максимальний розмір співфінансування з бюджету громади одного проекту 20 000 грн.
Бюджет участі у Старобогородчанській ОТГ проходитиме цьогоріч вперше. 
«Відбудеться підвищення ініціативності жителів, залучення їх до вирішення проблем територіальної громади», - вважає заступник голови Старобогородчанської ОТГ Юрій Іванишин. 
Термін початку і завершення подачі проектів – з 15 лютого по 31 березня. Голосування відбуватиметься протягом місяця з 14 травня по 14 червня. А от визначення проектів-переможців – 15 червня.
Детальніше ознайомитись з інформацією про Бюджет участі та вимогами до учасників можна на сайті Старобогородчанської громади.
Поділитися новиною:
Поділитися