9 лютого, 15:43

Пнівським школярам потрібний шкільний автобус

На черговому 18 засіданні районної ради депутати Тетяна Пришляк та Андрій Гунда подали спільний депутатський запит щодо необхідності виділення фінансування із районного бюджету для придбання шкільного автобуса для перевезення учнів із села Мозолівка, які навчаються у Пнівській ЗОШ І-ІІІ ст.
Забезпечення належних і рівних умов для безпечного, регулярного і безкоштовного перевезення учнів та педагогічних працівників регламентовано Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» та «Про місцеве самоврядування в Україні», також діє Державна цільова соціальна програма «Шкільний автобус».
Проте, як відзначив Андрій Гунда, на сьогодні понад 100 дітей із села Мозолівка потребують підвезення до школи і у зворотному напрямку, оскільки відстань від школи до їхніх домівок близько 3-4 кілометри. Більше того, у цьому селі проживає багато учнів початкових класів. Тому є потреба у створенні зручних, комфортних та безпечних умов для підвезення учнів до школи, а для цього необхідний шкільний автобус, придбати який зможемо за умови фінансування із обласного, районного і сільського бюджетів.
Поділитися новиною:
Поділитися