9 лютого, 15:38

Необхідно завершити будівництво дороги на вул. Новопроектна у Цуцилові, – Іванна Савчук

Вулиця Новопроектна в с. Цуцилів є новоствореною, на ній проведено тільки підготовчі земляні роботи для майбутнього підсипання будівельними матеріалами (прокладення дорожнього покриття), заходи щодо будівництва дороги не були завершені. На сьогодні дорога на зазначеній вулиці є недостатньо придатною для користування, адже містить значну кількість ям та вибоїн.
Як зазначає Віктор Батіг (учасник АТО, батько трьох маленьких дітей), який і звернувся по допомогу у вирішенні даного питання до депутата Надвірнянської районної ради Іванни Савчук, дуже складно та некомфортно пересуватися по такій дорозі, адже вона нерівна та не облаштована, дуже складно проїхати дитячою коляскою, велосипедом та, навіть, автомобілем.
На сесії Надвірнянської районної ради Іванна Савчук наголосила, що, зважаючи на такий незадовільний стан дороги вулиці Новопроектна у Цуцилові, необхідно провести хоча б першочергові роботи зі створення дорожнього полотна, а тому вона звертається до голів районної ради та райдержадміністрації, щоб у районному бюджеті на 2018 рік передбачити необхідні кошти для здійснення таких робіт та придбання необхідних сипучих матеріалів для вирівнювання покриття даної дороги.

Поділитися новиною:
Поділитися