7 лютого, 15:22

Не на того натрапили. «Державна фіскальна служба на Яремчанщині діє шахрайськими методами», - Андрій Марійчин

Про візит осіб, які представилися працівниками Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області, розповів депутат Івано-Франківської облради від фракції «ВОЛЯ» Андрій Марійчин.   Він зазначив, що податківці прийшли до його пункту лижного прокату в селі Яблуниця і попросили представитись та показати ідентифікаційний код. Однак свої імена не називали і службове посвідчення та документ, на основі якого прийшли, відмовилися показати. 
«Працівники податкової прийшли до мене незаконно. В мене був шок, коли державний орган приходить на обстеження, а його представники не мають посвідчень.
Згодом вони вже з радістю пішли б геть, однак я їх зупинив і сказав, що поки ми не вияснимо, хто вони, вони нікуди не підуть. 
Відразу почалися маневри, один з перевіряючих почав тікати. Я викликав поліцію.  Складені протоколи, пояснення.
Замість службових посвідчень особи, які намагалися здійснити обстеження,  пред’явили лише довідки. Ба більше, довідки були лише у двох із чотирьох податківців. На мою думку, в діях даних осіб вбачається вчинення шайхрайства та корупційних злочинів»», - розповідає Андрій Марійчин.
Тож Марійчин в заяві звернувся до правоохоронців, аби ті встановили законність дій даних осіб та законність документів, які вони пред’явили.

Поділитися новиною:
Поділитися