6 лютого, 14:44

Фракція «ВОЛЯ» в Яремчанській міській раді звітує за рік роботи

Фракцію «ВОЛЯ», партію «РУХ НОВИХ СИЛ» у Яремчанській міській раді представляють п’ять депутатів:  Губарчук Володимир, Павлюк Василь, Будзуляк Галина, Куртяк Петро та Стельмащук Андрій. 

За 2017 рік депутати домоглися ремонту вулиць, облаштування залізничних переїздів, регульованих і нерегульованих пішохідних переходів в м. Яремче.  
Зусиллями волівців також було відремонтовано дорогу Ворохта-Вороненка та лінію водопостачання і водовідведення в місті. 
Виступили депутати від «ВОЛІ» і за передачу частини незадіяної землі санаторію «Прикарпатський» на баланс міста. 
«Ми хотіли віддати її учасникам АТО. Підтримував цю ідею народний депутат Юрій Дерев’янко. З ним ми йшли на зустріч до міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Вона пообіцяла, що цю землю передадуть на баланс міста, але поки це тільки слова, які зараз не мають ніякого підтвердження на дії», - розповідає секретар Яремчанської міської ради, депутат від фракції «ВОЛЯ» Володимир Губарчук.
Загалом депутати від партії «РУХ НОВИХ СИЛ» протягом 2017 року підготували та ініціювали близько 5 проектів рішень, подали 20 депутатських запитів та 30 депутатських звернень.
Яремчанська міська рада підтримала проект рішення фракції «ВОЛЯ» стосовно необхідності законодавчого врегулювання питання ввезення та перебування на митній території України автомобілів з іноземною реєстрацією та припинення переслідувань владою водіїв і фактичних власників таких автомобілів. 
Виступили волівці і за якнайшвидше прийняття у другому читанні проекту Закону України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель. За цей проект рішення фракції «ВОЛЯ» проголосувала Яремчанська міська рада.
Підтримали депутати й ініціативу щодо необхідності скасування постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо встановлення тарифів на послуги транспортування та розподілу природного газу для споживачів України. 
Депутати від «ВОЛІ» у Яремчанській міській раді виступили за блокування торгівлі з непідконтрольними територіями, їх підтримали й інші обранці. 
Проголосували і за проект рішення «ВОЛІ» стосовно погодження розташування на території Яремчанської міської ради військових об’єднань, з’єднань,частин, підрозділів та органів управління ними.
«Ми цього року реалізували багато задуманого. Задоволені роботою. На 2018 рік у нас чимало планів, але все залежатиме від можливостей і бюджету. Ми бачимо, що центральна влада вирішила експериментувати над містами. На них скидаються функції і повноваження, які вони не здатні і не мають можливості виконати. Якщо будуть надходження до бюджету, то можна реалізувати в місті Яремче багато всього», - розповідає депутат від «ВОЛІ» Петро Куртяк.
Поділитися новиною:
Поділитися