6 лютого, 13:17

Депутати від «РУХУ НОВИХ СИЛ» в Рогатинській районній раді прозвітували про рік діяльності

Партію «ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ» у Рогатинському районі представляють 5 депутатів: Галушка Галина, Стиславський Микола, Милянович Ольга, Іваськевич Степан та Олексюк Катерина. 
Галушка Галина – депутат  від села Нижня Липиця.  
Неодноразово на сесіях райради виступала проти закриття закладів культури та шкіл району. Зокрема, подавала депутатський запит щодо необхідності збереження клубів в селах Малинівка та Зеленів. Відстоювала також і функціонування школи в с. Яглуш.
За ініціативи Галушки Галини в с. Нижня Липиця відкрили навчально-виховний комплекс при школі. Кошти з депутатського фонду було  спрямовано на ремонт класу для дошкільної групи. 
На посаді директора Нижньолипицької школи Галушка Галина займається проведенням різних заходів та свят, куди залучає не тільки учнів школи, але й жителів села, громадських активістів, спонсорів та приватних підприємців. 
 Ще один депутат від «РУХУ НОВИХ СИЛ» в Рогатинській районній раді -  Стиславський Микола. Представляє села: Липівка, Воронів, Кривня.
Чимало добрих справ на своєму виборчому окрузі вдалося здійснити депутатові. Зокрема, Стиславський Микола сприяє розвитку спорту в селі Липівка, фінансово підтримує тутешню футбольну команду.
Подавав депутатські звернення щодо асфальтного покриття дороги Липівка- Кривня. У відповідь голова Рогатинської районної ради Роман Гринишин пообіцяв, що у 2018 році це питання буде вирішено.  
Допомагав з ремонтом освітлення в закладі культури в с. Явче.
Крім того, депутат співпрацював та надавав консультації щодо питань покращення якості постачання електроенергії селам: Юнашків, Путятинці, Долиняни, Черче, Явче. 
Кошти з депутатського фонду було спрямовано на відновлення водопостачання центральної частини села Липівка та на допомогу у лікування онкохворого.
Наступний - Іваськевич Степан, депутат від сіл: Виспа, Любша , Мельна.
Фінансово допоміг в ремонті церкви та клубу в с. Фрага, в закупівлі цементу, піску, щебню для церкви в с. Мельна.
Виділив 35 тонн піску для підсипання доріг  в зимовий період в с. Виспа.
На свято Миколая Іваськевич Степан закупив 33 подарунки для школи в с. Фрага та 20 подарунків -  для школи в с. Любша.
Організовував чистку стічних каналів для с. Фрага. Виділив 60 тон піску для потреб жителів сіл: Фрага, Беньківці, Підбір’я, Виспа, Мельна, Любша.
Окрім того, депутат активно підтримує  футбольні команди сіл.
Як один із засновників ГО «Єдина неділима Україна» він також постійно допомагає учасникам АТО.
Загалом, депутати від партії «РУХ НОВИХ СИЛ» в Рогатинській районній раді домоглися запровадження механізмів громадського контролю за використанням та відтворенням лісових ресурсів.
Підтримала районна рада і проект рішення волівців стосовно необхідністі прийняття Закону України «Про тимчасово окуповані території України».
Депутати виступили також за необхідність законодавчого врегулювання питання ввезення та перебування на митній території України автомобілів з іноземною реєстрацією, припинення переслідування владою водіїв і фактичних власників таких автомобілів.
Ще один проект рішення стосовно недопущення фактів незаконного позбавлення осіб громадянства України  та переслідування  за активну громадську і політичну діяльність також отримав підтримку Рогатинської райради.

«У нас дуже дружня команда і ми тримаємось разом. Якщо є якісь питання, то допомагаємо один одному. Все це сприяє злагодженій нашій роботі», - розповідає депутат Галина Галушка.

Адреса:

м.Рогатин, Рогатинська міська рада, вул. Шевченка 111

тел. 03435 21364

Графік роботи Пн-Пт. 9.00 год - 18.00 год.

Перерва з 12.00 год до 13.00 год.

Поділитися новиною:
Поділитися