5 лютого, 16:21

Рік діяльності фракції «ВОЛЯ» у Богородчанській районній раді

Фракцію «ВОЛЯ», партію «РУХ НОВИХ СИЛ» у Богродчанській районній раді представляють шість депутатів - Глодан Тарас, Данилюк Ксенія, Паньків Олеся, Гербуд Ірина, Вінтоняк Юрій, Дидич Роман. 
За сприяння депутатів-волівців було виділено кошти на поточний ремонт приміщення, придбання м’якого інвентарю та меблів, перекриття даху та заміну вікон у  Ластівецькому навчально-виховному комплексі. Окрім того, завдяки депутатам від партії «РУХ НОВИХ СИЛ» облаштували бокові опори на мості у с. Старуня; здійснено ремонт санвузлів у Яблунській ЗОШ.
Окрім того, в результаті звернення фракції «ВОЛЯ» до керівництва району на Богородчанщині облаштували районне сміттєзвалище. Таким чином, було вжито негайних заходів щодо вирішення проблеми вивезення твердих побутових відходів на території району. 
За сприяння фракції «ВОЛЯ» в Богородчанській райраді та депутата обласної ради Марії Рудик, виділено кошти на капітальний ремонт приміщення Кривецької школі, здійснено заміну вікон у Яблунській школі, перекрито дах у Богрівському навчально-виховному комплексі.
Депутати виступили також за встановлення у закладах освіти на території Богородчанського району Дошки шани і пам’яті учасників антитерористичної операції, які беруть або брали участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України. 
Розробили проект рішення щодо необхідності вжиття заходів реагування з метою передачі у власність держави газорозподільних систем та їх складових, безоплатно наданих у користування суб’єктам господарювання недержавної форми власності.
Фракція «ВОЛЯ» у Богородчанській районній раді заявила також про необхідність законодавчого врегулювання питання ввезення та перебування на митній території України автомобілів з іноземною реєстрацією та припинення переслідувань владою водіїв і фактичних власників таких автомобілів. Аналогічний проект рішення був прийнятий і підготовлений районною радою.
Підтримали волівці і  блокування торгівлі з тимчасово окупованими територіями та засудження силового розгону і затримання учасників блокади торгівлі з окупантами.
Проте не всі ініціативи депутатів від фракції «ВОЛЯ» отримали підтримку. Проект рішення щодо необхідності припинення блокування реєстрації податкових накладних (коригувань), не був прийнятий районною радою. 
Не проголосували депутати і за проект рішення щодо необхідності прийняття Закону України «Про антикорупційні суди» та приведення повноважень Президента України у відповідність до Конституції. 
Керівник фракції «ВОЛЯ» в Богородчанській районній раді Тарас Глодан розповідає, що найбільшою проблемою для депутатів є нестача бюджетних коштів на виконання поставлених завдань. 
«Ми б хотіли дуже багато всього робити, особливо в сільських школах, садках і лікарнях. Люди потребують елементарного соціального захисту. Звернень до нас дуже багато. На жаль, ми не можемо їх усіх задовольнити. Суму депутатського фонду хоч і підняли, але він все одно мізерний – 8 тисяч гривень. Ці гроші ми виділяємо в перший місяць роботи. А до кінця року ми не маємо коштів, щоб допомогти. Хоча ми тішимось маленькими нашими перемогами, а особливо, відкриттям дитячих садків у селах на Богородчанщині», - розповідає Тарас Глодан.
Поділитися новиною:
Поділитися