12 січня, 13:03

«Сьогодні розправа над опозиціонерами від Януковича перейшла до Порошенка», - прикарпатський нардеп

Всі ті «слухняні» судді, які юридично вбивали Конституцію, закон, право і яких використовув Янукович, щоб чинити розправу над своїми політичними опонентами, сьогодні є залежними і діють за вказівками Порошенка. 

Про це  народний депутат України Юрій Дерев’янко заявив в ефірі програми «Актуальне інтерв’ю» на ОТБ «Галичина». 

«Справа по Михайлу Саакашвілі шита білими нитками. У суді відбувся фарс. Засідання перенесли, в першу чергу, за ініціативою суддів, які, начебто, ненароком запитали чи дійсно присутні у залі усі ті народні депутати, які в Печерському суді мали намір взяти на поруки Михайла Саакашвілі. Хочу пояснити, що цього, в принципі, непотрібно було роботи. Вперше на судовому засіданні я побачив, щоб суддя і прокурори так дбали, щоб сторону, яку звинувачують, взяли на поруки. Це і стало причиною перенесення справи», - пояснює нардеп.

Юрій Дерев’янко каже, що все це робилось для того, щоб в той самий день і час в Грузії зробити інше судилище над Саакашвілі і засудити його до трьох років тюрми заочно.

«Цей сценарій був прописаний не в залі суду, а на Банковій, або навіть в Москві. Як виявилось, суд у Тбілісі, за командою Путіна, прийняв рішення, що Саакашвілі як третій президент Грузії, виконуючи свої конституційні повноваження стосовно помилування солдат, військовослужбовців начебто порушив закон. От і найшли причину, за якою треба було Саакашвілі засудити до трьох років ув’язнення», - говорить нардеп. 

Юрій Дерев’янко вважає, що відтепер, маючи рішення грузинського суду, українська влада захоче зробити екстрадицію Михайла Саакашвілі в Грузію. 
 
«А все для того, щоб запроторити опозиційного лідера «РУХУ НОВИХ СИЛ» до в’язниці. Саме про це нещодавно говорив Путін на своїй великій прес-конференції. Він прізвище Саакашвілі часто згадує. Обурюється, що це за безлад в Україні. Тому Порошенко з Маргвелашвілі порядок по-путінськи починає наводити», - каже нардеп. 

На думку Юрія Дерев’янка, єдиний легальний, правовий і мирний спосіб зупинити вседозволеність Порошенка – прийняти закон про імпічмент, який би врегульовував повноваження президента.

«Порошенко крок за кроком на четвертому році після Революції Гідності активно узурповує владу. Те, що він зараз робить, є спробою підім’яти суди. Ситуація з Михайлом Саакашвілі є свідченням цього», - говорить народний депутат.


 
Поділитися новиною:
Поділитися