4 січня, 13:42

"Влада має нас за худобу", - активіст Бурцев, якого затримали за зустріч Саакашвілі

У Галицькому суді Львова розпочалося перше судове засідання по суті у справі активіста, ветерана АТО Олександра Бурцева, якого затримали за участь у зустрічі Михайла Саакашвілі. Сторона захисту намагалася з'ясувати на основі чого відбувається суд. Тим часом сам Бурцев, який перебуває в СІЗО з тяжкою формою діабету, звернувся до прокурора Олени Данилів.

"У прокуратурі працюють такі професіонали, що не треба дивуватися. Пані Данилів рівняється на свого вищого керівника - Луценка. Я на судове засідання налаштований позитивно. Знаю, що поки генеральний "кум" України буде на своєму місці , я буду ув'язнений. Я можу сказати одне - ця влада вирішила, що ми всі худоба. Поки ми будемо вважати себе худобою, ми будемо заслуговувати на батіг і на плуг. Коли суспільство нарешті вирішить, що вони люди, вони встануть. І тоді генеральні прокурори, помилково вибрані президенти, бізнесмен - міністер внутрішніх справ будуть займатися своєю справою: підуть в народне господарство, сферу обслуговування, сядуть і турми. А країну почнуть будувати професіонали - патріоти. Коли Луценка поставили прокурором, це був плювок в обличчя всім чесним прокурорам, які, я впевнений, ще залишилися", - заявив активіст.

Олександр Бурцев також повідомив, що наразі перебуває на лікуванні в лікарні СІЗО. Ліками здебільшого його забезпечують, однак кілька таблеток інсуліну на січень йому таки не додали.
Поділитися новиною:
Поділитися