4 січня, 12:44

У Богородчанах відбувся новорічний бал для дітей з особливими потребами. ВІДЕО

Особлива казка для особливих дітей. Маленькі принци та принцеси, феї та герої з улюблених казок зібралися на новорічному балі у  Богородчанах.  До такого дійства ці хлопці та дівчата готувалися дуже ретельно. Окрім святкового вбрання, кожен з них вчив вірша чи пісню.Бал під назвою «Різдвяна казка. Новорічне чудо»  організувала благодійна організація «Світла Надія».

Ось вже кілька років поспіль тут опікуються понад сотнею дітей з особливими потребами.  Кажуть головна мета новорічного  дійства аби ці діти відчули свої власні сили, а їх батьки - підтримку.  

Керівник БО «БЛАГОДІЙНЕ ТОВАРИСТВО СВІТЛА НАДІЯ» Надія Стефурак каже, що такі заходи потрібно проводити: 
 «Бо діти і батьки стають більш розкутими . Змінюється світогляд. Вони хочуть жити , боротися. І  не потрібно робити акцент, що ця дитина -  інвалід». 

На бал запрошено чимало гостей. І кожен до цих дітей прийшов не з пустими руками.

«До такого заходу долучився і Благодійний фонд Юрія Дерев`янка.Привезли діткам солодкі подарунки, щоб це життя для них стало хоч трішечки кращим. Ці заходи для таких діток важливі. Бо бачачи, що про них піклуються , що до них приходять привітати люди, вони не втрачатимуть надії , що наступний день буде кращим», - говорить депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції «ВОЛЯ», партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Марія Рудик.

Тож нині і діти і дорослі   готові годинами кружляти у танку, співати пісні та по-справжньому радіти життю. 
 «Враження великі. Це в нас перший раз . Дякуємо організації і людям, які долучились за таку радість для наших дітей . І ми батьки теж, ніби, увійшли в дитинство», - каже пані Марія. 

 «Я хочу, щоб всі знали що неважливо, що ззовні, а важливо, що всередині. І так приємно знати, що ти красива», - говорить учасниця балу Христинка.

Тим часом організатори обіцяють, що такий бал для особливих дітей стане у Богородчанах традиційним.

Поділитися новиною:
Поділитися