1 грудня, 16:44

Прикарпатці вирушають на Марш за імпічмент

Імпічмент замість революції. Прикарпатці мають мобілізувати усі сили задля того, аби вкотре довести, що головним джерелом влади є народ. Про це заявили в Івано-Франківському обласному осередку партії «РУХ НОВИХ СИЛ». Тут закликають людей  вирушати до Києва  аби спільно з мешканцями інших регіонів вимагати закону про імпічмент президента. Для того, кажуть активісти, аби  керманичи країни врешті  зрозуміли, що у будь-який момент можуть бути усунутими за зловживання та державну зраду.   

Координатор партії  «РУХ НОВИХ СИЛ» в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк говорить: 

«Я хочу, аби усі зрозуміли, що ні обласна організація РНС, ані наші однодумці з усіх областей України і ті громадські рухи, партії політичні, які нас підтримують не налаштовані на пролиття крові, на революцію, на черговий майдан. Ми за те, щоб здійснити революцію свідомості громадян України і щоб вони розуміли, що є законні шляхи відкликання влади без  революцій».

Активіст «РУХУ НОВИХ СИЛ» Владилен Лейцюсь додає:  
«Враховуючи те, як президент Петро Порошенко узурповує владу , старається максимально збільшити свою недоторканість, то імпічмент є тим механізмом, який дозволить в разі зловживань,  замінити його на більш порядну людину». 

Акцію «Імпічмент замість революцій» вже підтримало чимало  іванофранківців. 

«Президент також людина. Він може сказати одне, а зробити інше. І для цього потрібно контроль мати над його вчинками з боку всього народу, виборців. Тому я вважаю, що закон про імпічмент потрібний», - говорить мешканець міста Ярослав. 

«Кардинально щось потрібно міняти в нашій країні. Знаєте, яка ситуація на сході. Зміни необхідні», - каже пані Надія.  

Мешканець Івано-Франківська пан Володимир каже, що не  тільки він підтримує, а й 76% українців підтримують таку ініціативу. 

«Завдяки майдану прийшли не ті , які стояли. Може, грузинське коріння поставить Україну з колін на ноги. І вона буде гордо стояти, не на колінах, перед прапором і гербом». 

Тож вже третього грудня у столиці нашої країни відбудеться Всеукраїнський марш на підтримку прийняття закону про імпічмент, як запобіжник проти свавілля президентів.
Поділитися новиною:
Поділитися