1 грудня, 15:49

«Змінити життя громади на краще», - основне завдання депутатів від «РУХУ НОВИХ СИЛ» у Дзвиняцькій ОТГ

Ремонт доріг, забезпечення населених пунктів вуличним освітленням, створення нових робочих місць та залучення інвесторів – основні завдання, які ставить перед собою команда «РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» у Дзвиняцькій ОТГ. 

Вчора, 30 листопада, відбулась перша сесія у новоствореній територіальній громаді. Під час її проведення обрали секретаря ради, двох заступників, кількісний склад виконавчого комітету, голів і членів постійних комісій. 

Більшість у сільській раді здобула команда «РУХУ НОВИХ СИЛ», шість депутатів увійшли до складу її фракції. Стільки ж представників й у БПП.

Окрім того, представників «РУХУ НОВИХ СИЛ» обрали головами комісій: правової, бюджетної та інфраструктурної. Земельну очолив позафракційний депутат, а гуманітарну – представник  «Свободи». 

«Ми отримали потужне представництво у комісіях, я, зокрема, очолюю бюджетну. Тепер основним завданням є виправдати довіру наших виборців», - розповідає депутат від «РУХУ НОВИХ СИЛ» Андрій Коритан.

Роботи у нововибраних депутатів чимало, адже у населених пунктах, які входять до складу Дзвиняцької ОТГ, є багато проблем, які потрібно вирішувати. 

Депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції «ВОЛЯ», партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Марія Рудик розповідає: «Мешканці Космача, Розсільної, Міжгір’я і Дзвиняча виявили бажання створити єдину територіальну громаду. Кожен з них сподівається, що з утворенням ОТГ прийдуть відчутні зміни у різних сферах життєдіяльності населених пунктів. У цих селах, як і в більшості на Прикарпатті, чи не найбільшими проблемами є погані дороги, необлаштовані школи, відсутність вуличного освітлення. Окрім того, потрібно залучати інвесторів, стимулювати розвиток малого і середнього бізнесу, шляхом відкриття приватних підприємств».

Важливо також створювати нові робочі місця, відкривати дитячі садочки. 

«Це потрібно для того, щоб люди залишалися у своїх рідних селах, а не виїжджали до інших міст у пошуках кращого життя», - говорить Марія Рудик. 
Поділитися новиною:
Поділитися