29 листопада, 10:46

Заради зриву всеукраїнської акції ІМПІЧМЕНТ влада готова на все

Активіст обласного осередку партії "Рух нових сил" за отриманий переказ з агітпродукцією отримав анонімний телефонний дзвінок з погрозами йому та його родині

"Івано-Франківська обласна організація повинна була отримати тираж газет, де йдеться про акцію третього грудня. І нашому активісту, який був отримувачем цього переказу із Києва, погрожували телефоном. Лунали погрози і його батькам. Невідомі наполегливо рекомендували не отримувати цей вантаж", - розповідає координатор партії "Рух нових сил" в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк.

Тож активісти партії "Рух нових сил" вирішили переписати отримувача. Й таки отримали очікуваний вантаж. Між тим активіст партії "Рух нових сил", на адресу якого лунали погрози, уже написав заяву в поліцію. 


Подібні сценарії розгортались і в інших областях України. Зокрема  27 листопада, слідчі з міста Кривий Ріг зателефонували працівнику центрального офісу партії РНС, який відповідає за відправку різної інформаційної продукції  й  повідомили, що разом з партійними газетами знайшли порошкоподібні речовини та вилучили посилку. У «РУСІ НОВИХ СИЛ» заявляють, що ці речовини спеціально підкинули, аби не дозволити розповсюджувати агітпродукцію.
Крім того, в офіс «РУХУ НОВИХ СИЛ» в Кривому Розі навідалися два співробітника СБУ та заявили, що в офісі знаходяться агітаційні матеріали на тему «народного імпічменту президента» надіслані з Києва, в яких окрім самих агітаційних матеріалів за невідомих обставин виявилися наркотики. Такі ж ситуації  з дискредитації прихильників Михайла Саакашвілі відбулися в Дніпрі та Миколаєві. А от  у  Житомирському відділенні «Нової пошти» невідомий забрав інформаційну продукцію за фальшивими документами на прізвище Харченко, який зараз перебуває у Польщі на роботі.

Нагадаємо, 3 грудня грудня активісти та прихильники партії «Рух нових сил» з різних куточків України  вкотре вийдуть на акцію протесту під стіни Верховної  Ради. Вони хочуть домогтися прийняття ЗУ "Про імпічмент президента".

Поділитися новиною:
Поділитися