31 жовтня, 18:42

Зупинки шкільного автобуса у Яблуниці облаштують технічними засобами регулювання дорожнього руху

Ділянку дороги біля повороту до Яблуницької ЗОШ I-III ст. та місця зупинки шкільного автобуса обладнають технічними засобами регулювання дорожнього руху.

Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг області Михайло Новосільський у відповіді на звернення депутата обласної ради Андрія Марійчина.

Депутат звернувся до САД та Нацполіції з проханням вжити заходів та обладнати технічними засобами регулювання дорожнього руху ділянку дороги біля повороту до Яблуницької ЗОШ I-III ступенів Яремчанської міської ради Івано-Франківської області та у місцях зупинки шкільного автобуса (Беркут, Любе, Колиба, Вінтерівка), встановивши знаки пішохідного переходу.

«Ділянка дороги на якій знаходиться поворот до школи не обладнана жодними технічними засобами регулювання дорожнього руху, що у свою чергу є аварійно-небезпечною ділянкою та місцем концентрації дорожньо-транспортних пригод, де неодноразово ставалися ДТП з летальними наслідками. Зупинки на участках Беркут, Любе, Колиба, Вінтерівка в с. Яблуниця, де зупиняється шкільний автобус, також не обладнані жодними технічними засобами регулювання дорожнього руху. Натомість, водії транспортних засобів, які мали б наближатись до пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи (школярі), зменшували б швидкість, а в разі потреби зупинялись, щоб дати їм дорогу. Через не обладнані належним чином пішохідні переходи, водії не дотримуються правил дорожнього руху, що в свою чергу може призвести до летальних випадків», - зауважив Марійчин.

У відповіді на звернення Андрія Марійчина, заступник начальника САД Михайло Новосільський повідомив, що Службою автодоріг дана вказівка ТзОВ «ПБС», яка веде ремонт та експлуатаційне утримання даної ділянки, встановити дорожні знаки 1.33 «Діти» за 100м до школи з двох сторін, дорожні знаки 3.29 «Обмеження максимальної  швидкості руху 50 км» за 250 м при під’їзді до школи з табличками 7.2.1 «Зона дії 500м», поновити дорожню розмітку.

Як повідомив Новосільський, працівниками САД було та Націполіції було оглянуто участки зупинки шкільного автобуса (Беркут, Любе, Колиба, Вінтерівка).
«На діялянці урочища «Беркут» влаштовано пішохідний перехід позначений відповідними дорожніми знаками, нанесена дорожня розмітка, зупинки позначені відповідними знаками. Ділянка урочища «Любе» знаходиться на повороті і влаштування автобусних зупинок буде небезпечно. На ділянці урочища «Колиба» автобусна зупинка буде облаштована відповідними дорожніми знаками та буде нанесена розмітка пішохідний перехід. На ділянці урочища «Вінтерівка» буде розроблена схема влаштування автобусних зупинок та пішохідного переходу», - йдеться у відповіді на звернення Марійчина.
Поділитися новиною:
Поділитися