31 жовтня, 17:43

За результатами виборів до ОТГ на Івано-Франківщині «РУХ НОВИХ СИЛ» отримав 7 мандатів

За результатами виборів до місцевих рад об’єднаних територіальних громад на Прикарпатті, що відбувались 29 жовтня «РУХ НОВИХ СИЛ» здобув 7 мандатів: до Дзвиняцької ОТГ Богородчанського району пройшло 5 кандидатів в депутати, до Переріслянської ОТГ Надвірнянського району – 2.

У Дзвиняцькій ОТГ троє депутатів «Руху нових сил» представлятимуть село Росільна, по одному депутату села Дзвиняч та Космач. Такою командою, переконані новоспечені депутати, вдасться змінити життя громади на краще, сприяти розвитку населених пунктів та створенню нових робочих місць.

«Першочерговими завданнями ставимо перед собою вирішення проблеми ремонту доріг, збереження екології, зокрема захист та відновлення лісів і будівництво очисних споруд, підтримка розвитку освітніх та культурних закладів – в планах відкриття дитячих садків. Чи не найважливіше - залучення інвесторів для всебічного розвитку громади та створення нових робочих місць. Спільно з командою однодумців у раді Дзвиняцької ОТГ будемо відстоювати інтереси виборців та працюватиме на благо громади», - каже депутат Дмитро Зваричук.

Іван Гевкалюк у 2015 році став депутатом Надвірнянської районної ради, а тепер вирішив йти у депутати сільської ради Перірслянської ОТГ, щоб уже у об’єднаній громаді працювати на благо рідного села Гаврилівка.

 «У Переріслянській ОТГ буде багато роботи і тут потрібна фахова команда. Треба одразу виконувати свою роботу, сформувати комісії, проводити засідання сесій, щоб спрямувати всі зусилля для вирішення проблемних питань громади. Першочерговим завданням повинен стати пошук інвесторів та створення робочих місць. Також потрібно покращувати стан об’єктів інфраструктури, передусім, шкіл, фельдшерсько-акушерських пунктів і дошкільних навчальних закладів, створити  резервний фонд землі і центр первинної медичної допомоги. Крім того, працюватимемо над вирішенням важливої проблеми – вивезенням та утилізацією сміття, а також докладатимемо зусиль для розвитку спорту та організації дозвілля молоді. Сподіваюсь, вдасться відкрити дитячо-юнацьку спортивну школу, бо в нас багато обдарованих дітей», - розповідає Іван Гевкалюк.
Поділитися новиною:
Поділитися