11 жовтня, 15:25

«Рух нових сил» закликає долучатись до Всеукраїнської акції під ВРУ 17 жовтня

Зруйнувати корупцію в країні та прийняти закон про Антикорупційний Суд, зламати олігархічну систему та ухвалити новий закон про вибори за відкритими списками, припинити безкарність і вседозволеність влади та обмежити депутатську недоторканність.

З такими вимогами у вівторок, 17 жовтня «Рух нових сил», інші політсили, народні депутати, громадські організації, активісти, в тому числі з Прикарпаття вийдуть на Всеукраїнську акцію під Верховною Радою.

Як відзначають у партії «Рух нових сил», на четверту річницю Революції Гідності в країні фактично згорнуті реформи, Парламент захопили олігархи, а Президент продовжує узурпувати владу і штовхати державу до чергової диктатури. Аби припинити це, активісти закликають вийти на Всеукраїнську акцію з вимогами прийняти відповідні закони. 

«Ми стомилися від обману, не віримо більше обіцянкам і не хочемо чекати ще 2 чи 5 років, щоб в результаті отримати розчарування і втрачені надії. Ми робимо останню спробу в мирний та цивілізований спосіб змусити владу виконати вимоги громадян України та почати будувати сильну успішну країну», - каже координатор Івано-Франківської обласної організації «Руху нових сил» Тетяна Пришляк.

На акції дані вимоги підтримають і активісти з Прикарпаття, учасники АТО, представники громадських організацій та політичних сил.

«17 жовтня я буду під Верховною Радою, бо хочу нарешті бачити реальні дії політиків та депутатів, а не лише голослівні обіцянки», - каже демобілізований боєць 79-ї оамбр, секретар обласної Асоціації учасників АТО Андрій Фармуга.

«Всі українці мають об’єднатися і зламати діючу корупційну модель управління в нашій країні», - запевняє іванофранківець Ростислав Атременко.

«Ми чи не щодня бачимо, як проводяться обшуки в корупціонерів різних рівнів, бачили цирк, пов’язаний з Насіровим, але влада не робить справжніх дій, аби змусити їх нести відповідальність. Нам потрібен Антикорупційний суд, щоб нарешті ці негідники сиділи в тюрмах», - каже учасник АТО з Калуша Іван Качмар.

Активісти закликають всіх небайдужих людей долучатись до акції, яка розпочнеться  17 жовтня о 9.30 під стінами Верховної Ради. За детальнішою інформацію звертатись в офіс обласної організації «Руху нових сил» в м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика 8, або за тел. 0987005076, 0996017123.


Поділитися новиною:
Поділитися