5 жовтня, 13:49

Вареників для воїнів АТО наліпили у Микитинцях. ВІДЕО

На них  чекають та бажають перемоги.  У прикарпатському селі Микитинці  ліплять вареники для АТО. Започаткували цю акцію активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які ще від початку війни усіма силами допомагають воякам. 

Галина Паньків, активіст  «РУХУ НОВИХ СИЛ», розповідає, що причиною доброї справи стала розмова з воїнами АТО, які перебувають на передовій: «Подзвонили і кажуть, що вже пів року не їли нормальної  їжі. Тільки сухпайки».  

Тож закотивши рукави місцеві жінки взялися за справу. З неабияким хвилюванням свої вареники для наших вояків робить Маргарита.  Cподівається, що їх обов’язково скуштує її коханий, який нині боронить свою країну на сході. До Микитинців дівчина приїхала з Авдіївки. 

«Ми там познайомились , сюди мене в безпеку привіз, а сам поїхав далі захищати свою країну. Боротись за все, що любить , поважає… Я бажаю вам перемоги, знайте, що вас люблять і чекають», - каже Маргарита. 

Галина Паньків додає: «Хотілося б, щоб до нашої акції приєдналися й інші прикарпатські села. Угорники першими почали, тепер ми. Закликаємо і Хриплин, Крихівці, Вовчинці приєднюватись. Ми кидаємо Вам виклик»

До такої справи залюбки долучилися й найменші микитинські  газдині. Дівчатка хочуть, щоб війна в Україні закінчилась і щоб воїни АТО перемогли ворога  і здоровими повернулись додому.  

Окрім того, активісти «РУХУ НОВИХ СИЛ» розповіли, що зараз наближається зима і хлопці  в зоні АТО потребують теплого одягу. Тож  закликають усіх долучитися до доброї справи. 

Поділитися новиною:
Поділитися