28 вересня, 14:28

Андрій Марійчин: Маємо зробити все для перемоги і наших воїнів, які боряться за майбутнє України

Найважливіше для творення держави і окремої особистості є генетична пам'ять роду, тих славних непересічних сторінок історії через певну призму життя. Непрості випробування гартують дух і дають чітку настанову – вірити, жити і працювати заради України, щоб тут нарешті панувала рівність для всіх, не процвітало виняткове законодавство і корупційні злодіяння, а шанували людину, її прагнення та інтереси. 

" Святими для мене завжди були заповіді боротьби моєї сім’ї – вояків УПА – дідуся і бабусі Григорія і Марії Вацебів, брата Тараса, батька трьох дітей, який спинив російського агресора, що плюндрував батьківську землю, – зазначає Андрій Марійчин. – І вони завжди додавали сили і впевненості на революційному Євромайдані у Києві, в акумулюванні допомоги для воїнів на Сході і у вірі, що ми зможемо здолати всі негаразди та побудувати ту справжню сильну і незалежну Україну".

Будучи обраним громадою Яремчанщини до обласної ради Андрій Марійчин трудиться над вирішенням таких проблемних питань як будівництво шкіл, доріг та інших соціальних об’єктів, розвиток туризму і підтримка учасників АТО.

"Саме за моєю ініціативою та наполяганням створена депутатська комісія із захисту прав та інтересів наших воїнів і зараз працюємо та боремося за те, щоб на базі відпочинку НБУ «Прикарпаття» створити реабілітаційний центр. Але незрозуміло, через які причини і політичні ігрища, зокрема, і позицію керівництва обласних ради та держадміністрації процес передачі приміщення тягнеться дуже довго. Певне зрушення відбулося на останній сесії облради, коли депутати нарешті підтримали звернення до Національного банку України, що вони готові взяти цей об’єкт на свій баланс" 

"База відпочинку «Прикарпаття» сприятиме оздоровленню і психологічному відновленню хлопців, які повертаються зі сходу України переживши ті жахи війни, – промовляє депутат облради. – На моє особисте переконання, цей відпочинковий комплекс повинен стати одним із відділів військового госпіталю, який створений і функціонує у Коломиї. Багато вояків повертаються додому із значними проблемами зі здоров’ям і їм важко призвичаїтися до буденного життя".

"Згідно із законодавством демобілізовані вояки, першочергово, повинні отримати земельні ділянки, але не передбачений чіткий механізм для цього, – розповідає Андрій Марійчин. – У нас в Яремчанщині за три роки війни більше як 120 учасників бойових дій, з них земельні наділи у кращому випадку отримали приблизно 30%. Шлях вирішення цієї проблеми як на мене простий: маємо держлісфонд, агроліси. Держава повинна платити значні суми за участь у бойових діях і це вирішить значну частину проблем із адаптацією учасників АТО до мирного життя". 

Важливим для Андрія Марійчина є той генетичний стержень, який тримає у світі і мотивує до політичних кроків.

"Мої дідусь і бабуся загинули за волю України розуміючи, що в той час вони не мали жодного шансу перемогти. – І щоб не здаватися ворогові не переходити тортури в останньому бою на хуторі Ловаги Рожнятівського району прийняли смерть. Цей волелюбний дух передався і онукам з розумінням того, що якщо ми хочемо щось мати, то треба працювати.
Зараз нелегко спостерігати за тією ситуацією в Україні, коли Президент України Петро Порошенко не зумів стати тим Провідником Нації, якими були Степан Бандера чи Роман Шухевич. Важко бачити, що людиною керує бажання наживи і відчуття себе царем, а не бажання змін і руйнування тих корупційних і тіньових схем збагачення, – емоційно промовляє депутат. – На одній із позачергових сесій обласної ради щодо підтримки учасників блокади ОРДЛО і засудження силових дій влади щодо них я чітко заявив «що Янукович ввійшов в історію як зек, а Порошенко ввійде як барига».

Глибоко збурило суспільство і останні події щодо недопущення владною верхівкою в Україну Михайла Саакашвілі, щоб він міг захистити своє право на громадянство.

"Нами рухала боротьба за справедливість, а Саакашвілі це просто міцний горішок, який просто виявився не по зубам Порошенку. У цих подіях ми бачили незаконні дії із боку влади щодо позбавлення громадянства Саакашвілі, зупинення руху поїздів на території Польщі і замінування прикордонного пункту Шегині. Дехто у верхах вирішив діяти по принципу друзям все, а іншим – закон. У Краківець люди їхали не за гроші, а за ідею і з чистими поглядами".

Рецептом змін в країні, за словами Марійчина, стане децентралізація у частині передачі повноважень на місця, зростання економіки і рівність всіх людей. 

"Зрушився ремонт доріг, але значні проблеми в Яремчанщині із екологією: у Ворохті практично немає очисних споруд, та ж ситуація частково повторюється в Яремчі. Рецептом порятунку стануть реальні економічні реформи, покращення інвестиційного клімату, перегляд податкового законодавства і перетворення країни у парламентську республіку, де президент матиме представницькі функції. Володіючи такими генами патріотизму і любові до рідної землі ми зможемо все здолати і перемогти", – переконаний депутат облради Андрій Марійчин.

Поділитися новиною:
Поділитися