25 вересня, 18:31

День міста відзначили в Бурштині

Урочисте свято з нагоди 463 річниці з дня заснування міста відбулось у Бурштині. Виступи дітей, вистава, нагородження і вручення призів – все це відбувалось під час урочистих заходів. 

У Будинок культури ім. Тараса Шевченка завітали представники міської влади, депутати, духовенство, мешканці Бурштина і гості з сусідніх сіл і міст.

Були присутні на святкуванні і депутати та активісти від партії «ВОЛЯ – РУХ НОВИХ СИЛ». 
Голова фракції «ВОЛЯ» в Бурштинській міській раді Бублінський Василь сприяв нагородженню дітей подарунками. 

За наполегливу працю, задля розвитку підприємництва, примноження соціально-економічних надбань, активну громадську позицію та з нагоди Дня міста нагородили депутата Бурштинської міської ради Ігоря Дулика. Подякою за високий прфесіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток культури і спорту в місті, виховання юних спортсменів високого класу нагородили активістку «РУХУ НОВИХ СИЛ» Кришталевич Оксану.

«Свято цьогоріч вдалось, була навіть, можна сказати, домашня атмосфера. Дуже талановиті діти виступали. Було багато зворушливих моментів, особливо, коли учні школи № 3 зіграли міні-виставу, яка базувалась на творах Тараса Шевченка. Гарно відсвяткував Бурштин. Тому щиро вітаю при нагоді усіх мешканців з Днем міста», - розповідає Ігор Дулик.
Поділитися новиною:
Поділитися