31 серпня, 15:24

Щасливу Україну малювали діти з обмеженими можливостями в Отинії. ВІДЕО

Заради посмішки кожного. Волонтери в  Отинії знову допомагають діткам з обмеженими можливостями.  Цього разу вихованців ГО «Товариство молодих інвалідів та їх батьків «Надія Отинії» вчили малювати на камінцях. 

На проведення майстер-класу запросили художницю з Івано-Франківська Марію Пазанюк. Дівчина розповідає,що  навчати дітей з обмеженими можливостями тримати пензля у руках зовсім не важко, адже фантазія у них іноді вражає.   
«Вони дуже творчі. Часто в таких діток навіть краще виходить  малювати ніж у здорових», - каже художниця.

Тож, озброївшись яскравими фарбами та пензлями, хлопці та дівчата завзято  малювали на своїх маленьких камінцях щасливу Україну та добро.

Учасниця майсер-класу Оксана каже, що намалювала на камінчику прапор тому, що любить Україну. 
Петро на розмальованому синьому жовтому камінці зобразив також серце, яке є символом доброти, і квіти,щоб життя було красивим і веселим.  «Добро завжди повинно бути у серцях людей. Якщо воно є, то  допомагає боротися з негараздами, які спіткають людину кожного дня, адже життя без проблем і неприємностей – це не життя», - каже учасник майстер-класу. 

Це не перша акція, яку організували волонтери для дітей з обмеженими можливостями в Отинії. Для надання постійної допомоги навіть створили  ГО «Товариство молодих інвалідів та їх батьків «Надія Отинії» під керівництвом Антоніни Шушкевич. Основною метою організації є сприяння інтеграції у суспільство та реабілітації не тільки дітей, але й дорослих з особливими потребами.
Нещодавно також придбали тренажери та відкрили зал для людей з аутизмом. 

Керівник «Товариства молодих інвалідів та їх батьків «Надія Отинії»  Антоніна Шушкевич каже: 
«Основною нашою метою є те, аби ці діти були сприйняті суспільством, більше досягали результатів у житті, щоб їх розуміли оточуючі. І саме через таку працю як, для прикладу, малювання на камінцях, вони цього досягають.  Діти отримують радість від цього, а їх усмішка для нас є важливою». 

Орнанізатори майстер-класу кажуть, що вихованцям «Надії Отинії» вкрай необхідна державна підтримка. Адже тут виховується більше сотні людей, серед яких інваліди, онкохворі, безхатченки та діти  з багатодітних сімей.  Тож неофіційними їх опікунами стали активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ» та народний депутат України Юрій Дерев’янко. Ось вже кілька років поспіль вони надають не лише фінансову, а й юридичну допомогу організації.

«Громадська організація під керівництвом Антоніни Шушкевич і Центр «Надія Отинії» поки тільки формуються, тому потрібно оформити підключення світла, газу і це, зазвичай, створює багато проблем у вирішенні цих питань. Важко добитись, щоб таким  організаціям знижували оплату за світло, робили певні пільги для них і вони не сплачували повну вартість як підприємці. Юрій Дерев’янко неодноразово звертався до різних установ з цього приводу. Ми й надалі докладатимемо усіх зусиль, щоб цього досягти», - каже юрист, помічник народного депутата Юрія Дерев’янка, волонтер Марія Карп’юк.

Поділитися новиною:
Поділитися