11 серпня, 17:52

Анатолій Гриценко про припинення українського громадянства Саакашвілі: «Я з огидою ставлюсь до такого указу»

Президент Петро Порошенко не готовий сприймати іншу точку зору. Рішення про припинення українського громадянства Махайла Саакашвілі – це рішення боягуза. 

Таку заяву зробив відомий український політичний діяч, колишній міністр оборони, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко у програмі «Новий погляд» на ТРК РАІ під час робочого візиту на Івано-Франківщину.

«Коли чуєш таку новину, то перше відчуття, які вона викликає у тебе, це огида і бризгливість. Слабке, злодійкувате рішення, відверто скажу, рішення нечоловіче. Поки Саакашвілі був у команді Порошенка, то ясна річ, що ніхто б його не викидав за межі України, тільки він почав говорити «проти шерсті», щось пішло не так», - говорить Гриценко. 

Ситуація з припиненням українського громадянства Саакашвілі є тяжкою для України.

«Справа не у самому Михайлі, бо він може бути не першим і не останнім. Хоча вважаю, що Саакашвілі потрібно повернути громадянство, він заслужив це. Незалежно хто і як його сприймає, всі з огидою ставляться до такого указу. Це вперше, такого ще не було в історії України», - говорить політик.

Анатолій Гриценко називає Порошенка гіршим Януковича: 

«Я цього не можу сприйняти, це слабкість. При Януковичі такого не було: навіть цей  бандит так не робив. Тут, начебто, прийшов «європейський» Президент, а вчиняє гірше ніж бандит. Те, що в нашій державі таке можливо,негативно впливає на імідж України в міжнародному середовищі».

Поділитися новиною:
Поділитися