26 липня, 16:01

«Я вірю в перемогу і силу правосуддя», - потерпіла від будівельної афери на Ленкавського

Афера з продажем квартир у одній з новобудов у Івано-Франківську тягнеться вже три роки. Весною 2015-го року будівництво за адресою Ленкавського, 4а стало справжнім скандалом. Квартири у новобудові отримали одразу ж кілька власників. Будівельна афера торкнулася більше десяти іванофранківців. По цьому факту були відкриті кримінальні провадження. Мешканці нашого міста продовжують судитися з ТОВ «Кредо ІФ», фірмою яка будувала багатоповерхівку. 

Однією із потерпілих, яка придбала квартиру на Ленкавського, 4 а є Віра Бойчук.  Нещодавно Івано-Франківський міський суд задовільнив позов ТОВ «Кредо ІФ» щодо визнання припиненим договір купівлі-продажу щодо її квартири, внаслідок чого жінка фактично була позбавлена права власності. Проте Віра Бойчук не здається, вчора в Апеляційному суді Івано-Франківської області розглядали її скаргу на рішення Міського суду. Розібравшись з обставинами у справі 3 суддів відмовили забудівельнику у позові і не знайшли жодних підстав для того, щоб визнати договір купівлі-продажу припиненим. 

 «Уявіть ситуацію: ми проживали в тій квартирі 1 рік. В ході з’являється жінка, яка каже, що має право власності на неї, починає мене висиляти і судовими рішеннями скасовувати мої договори», - розповідає Віра Бойчук. 
Потерпіла зізнається, що внаслідок цієї будівельної афери і судових тяганин багато людей втрачають своє здоров’я і сили. 

«Я продовжую боротися за право власності на свою квартиру. Всі наші документи пройшли експертизу, своїх документів ці шахраї не надають, ховають, а потім штампують нові. Підробляють чеки на судове засідання», - каже Віра Бойчук. 

Ще один потерпілий від будівельної афери Іляшенко Анатолій вважає, що рішення Апеляційного суду є перемогою і дією правосуддя. Чоловік прийшов підтримати Бойчук Віру. Каже, що цю компанію і людей, які діють від її імені, вважає аферистами, які обманули людей. 

Віра Бойчук вдячна за допомогу нардепу Юрію Дерев’янко: «Було дуже заплутано, але на тяжкому етапі вмішалась юридична служба народного депутата. Грамотний підхід і бачення того, що є, прискорило процес на шляху до перемоги. Надалі знову боротьба. Тому ми будемо надіятись». 


 

Поділитися новиною:
Поділитися