24 липня, 12:27

Дерев’янко: «Провладні партії у змові з екс-регіоналами очолили корупцію у Верховній Раді». ВІДЕО

Верховна Рада дискредитувала себе в очах людей і втратила легітимність як орган законодавчої влади. Нещодавно провладні партії  влаштовували переговори з екс-регіоналами, не бажаючи голосувати за зняття недоторканості з депутатів, які вчинили корупційні правопорушення і злочини. 

Про це розповів народний депутат від партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Юрій Дерев’янко у програмі «Новий погляд» на ТРК РАІ. 

«БПП і Народний Фронт на очах українців почали покривати кругову поруку, корупцію в парламенті. Після Революції Гідності ці партії говорили про те, що скасовуватимуть депутатську недоторканність в цілому. Проте маючи конкретні докази від НАБУ про злочинні діяння 5-ох нардепів, не проголосували за зняття недоторканості з них», - говорить Дерев’янко.

Народний депутат повідомив, що це відбулось тому, що представники провладних партій мали домовленість з Опозиційним блоком, який хотів не допустити зняття недоторканності з Добкіна. 

«Уявляєте рівень цинізму, коли БПП і Народний фронт домовляється з Опозиційним блоком про те, щоб вони голосували за закон, який дозволяє узурпувати владу Президенту через Конституційний суд, а також дерибанити бюджет, який вони протягували. Угода була наступна: Опозиційний блок дає їм голоси, а взамін вони не голосують за зняття недоторканості і арешт колишнього регіонала Добкіна. Нагадаю, що він був одним із ватажків сепаратизму і фінансував розгін Майдану». 

Розуміючи це, активісти «РУХУ НОВИХ СИЛ» робили все можливе, щоб не допустити такого сценарію, тому проводили акції протесту під стінами Верховної Ради. Спільно з представниками  «Самопомочі», «Свободи» і «ДемАльянсу» домоглись того, що нардепи таки проголосували за арешт і затримання Добкіна. 

«Вони перелякались народного гніву. Це відбулось під шаленим тиском і зсередини, і ззовні. Жахливим є те, що відбувається у Верховній Раді: депутати зраджують ідеї Майдану, за які вмирали люди. Рівень цинізму дійшов до такої межі, що депутати з БПП і Народного фронту стали не тільки політичними союзниками, але й партнерами по корупції з Опозиційним блоком», - каже Дерев’янко.

Народний депутат висловлює вдячність усім активістам, які приїхали з Івано-Франківщини із Західної України на акцію протесту і не дозволили вчинити дії, які суперечать волі народу. 

«Нам треба і надалі діяти, інакше ситуація буде погіршуватись і ми можемо втратити країну», - вважає Юрій Дерев’янко

 
Поділитися новиною:
Поділитися