21 липня, 12:03

Депутати Галицької міськради від партії «ВОЛЯ» заявили про об’єднання з «Рухом нових сил». ВІДЕО

Депутати Галицької міської ради фракції «ВОЛЯ» заявили про обєднання партії «ВОЛЯ» з «Рухом нових сил Михайла Саакашвілі».

Відповідну заяву фракції вчора на сесії Галицької міської ради виголосила депутат фракції «ВОЛЯ»  Аліна Малаховська.

«Ми усвідомлюємо, що сьогодні в Україні відбулася реставрація старих корупційних порядків та схем, проти яких українці повстали під час Революції Гідності. Ми бачимо, що стара олігархічна система частково змінила обличчя, але не змінила методи та принципи своєї діяльності. Ми бачимо половинчасті та косметичні реформи, реванш антиукраїнських сил, небажання та неспроможність керівництва держави відповідати на існуючі виклики часу" 

Аліна Малаховська відзначила, що саме тому нові реформаторські сили, які народилися під час Майдану, виконуючи волю українського громадянського суспільства, об’єднуються заради того, щоб разом змінити державу.

«Представники нашої команди мають блискавичну історію успіху. Завдяки Михайлу Саакашвілі, Грузія, пострадянська корумпована країна, яка в цьому сенсі мало чим відрізнялася від України, зробила великий стрибок у своєму розвитку, показавши: будь-які зміни можливі за наявності політичної волі. І тільки швидкі та кардинальні реформи можуть зламати старі схеми та старі порядки, утвердивши на їхньому місці нові справедливі принципи та рівні для всіх правила гри» - зазначають депутати від «ВОЛІ».

 За словами Малаховської, діяльність Михайла Саакашвілі на посаді президента Грузії засвідчила, наскільки швидким може бути перехід від зубожіння до добробуту, якщо державна влада дійсно працює на благо народу.

«Розбрат і невміння домовлятися завжди були прокляттям України. Сьогодні ми демонструємо, що це може бути змінено, та закликаємо до об’єднання представників всіх демократичних сил, яким небайдуже майбутнє України» - закликають депутати від «ВОЛІ».


Поділитися новиною:
Поділитися