17 липня, 16:55

Завдяки вдалій угоді Самбір відновлює вулиці та майданчики - Гамар (ФОТО)

Минув місяць після того, як Самбірська міська рада дозволила провезти через Самбір гігантські вітряки, і в місті уже триває будівництво майданчиків і тротуарів. 

Вольовим рішенням мера міста, людини ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрія Гамара місто отримає щонайменше 800 тис. грн. за нічне транспортування техніки та спрощення двох провулків. Хоча екс-команда на чолі з попереднім мером намагалися зірвати транспортування, як таке що руйнує місто.

"Численні опоненти закидали нам дискомфорт для міщан, зрізані для транспортування три дерева. Але ми не можемо залишатися законсервованим містом, закритим до європейської практики і технологій, - пояснив Гамар. 

«Зараз бачимо, що місто заробило 800 тисяч гривень усього за лічені дні і без втрат. Самбірчани навіть не помітили транспортування вітряків», - додав він.

У Самборі вже тривають, як і погоджували, реконструкції у місті за рахунок фірми-транспортера вітряків – "Карпатський вітер". На вулиці Шухевича постелили новий газон для футбольного поля. Його купили закордоном за майже півмільйона гривень. Осучаснили площу Хмельницького. Коштом перевізника стелимо плитку та облаштовуємо простір лавочками. Погоджуємо, якими будуть нові автодорожні кільця. 

«Зараз чудова змога їх переобладнати набагато зручніше, не використовуючи бюджетні гроші. Ми не можемо заробляти лише з податків чи чекати дотацій. Усвідомлюємо свою відповідальність за місто і те, що мусимо заробляти на себе самі", - пояснив Гамар. 

Усі роботи завершаться впродовж двох тижнів.
Нагадаємо, Самбір отримав можливість додатково залучити кошти в бюджет завдяки погодженню руху вантажівок, що перевозитимуть до Стрільбичів комплектуючі до вітряків. 

Компанія, що перевозитиме, зобов’язалася відновити всі демонтовані дерева та стовпи, що заважають руху вантажівок, за власний кошт. 


Прес-служба партії "ВОЛЯ"-РУХ НОВИХ СИЛ

Поділитися новиною:
Поділитися