16 липня, 16:09

Дерев'янко та Саакашвілі оголосили про об'єднання в одну партію РУХ НОВИХ СИЛ

 «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі», який нещодавно об’єднався з партією «ВОЛЯ» - команда молодих активних людей, які прагнуть за короткий час перетворити Україну в супердежаву, без олігархії та корупції.

Про це заявили представники партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі»  - лідер команди Михайло Саакашвілі, члени Ради партії Давід Саквалерідзе та нардеп Юрій Дерев’янко під час брифінгу у Івано-Франківську.

Народний депутат Юрій Дерев’янко зазначив, що політична партія «ВОЛЯ» об’єдналась з «Рухом Нових Сил» і створили єдину команду для того, щоб Україна стала дійсно європейською демократичною країною без олігархії і корупції.

«Ми об’єднались для того, щоб якнайшвидше створити справжню альтернативу тому політичному класу, який сьогодні сіє зневіру серед українців. Ми маємо реальну можливість показати шлях, який приведе до того, що Україна стане найсильнішою і найкращою європейською державою» - заявив нардеп.

За словами лідера партії Михайла Саакашвілі, «ВОЛЯ» та «РУХ НОВИХ СИЛ» співпрацюють уже тривалий час. Колишній президент Грузії висловив своє захоплення активістами «ВОЛІ», які у складних умовах боряться із системою на місцях, і отримують перемоги. 

«Я захоплений цим драйвом, який є у «ВОЛІ», чітким баченням куди треба рухатись, що робити  і як захищати інтереси людей. Вони боролись проти знищення лісів, виступають за націоналізацію Бурштинської ТЕС Ахметова тощо. Це реально революційні рішення і конкретні кроки, які вони робили, а тепер ми робитимемо їх разом. «Рух нових сил» –політична сила, команда якої постійно збільшується. На минулому тижні ми мали можливість переконатись, що ми деолігархічна і справжня опозиційна сила і в парламенті коли вийшли на мітинг під Верховну Раду» - наголосив Саакашвілі.

Політик відзначив, що нинішню Верховну Раду, яка зрадила Революцію Гідності, треба розпустити, акцентував на необхідності провести дострокові вибори і йти на них однією новою командою.

«Разом з Ольгою Галабалою та Юрієм Дерев’янко ми спілкуємось з іншими політичними силами про перспективи об’єднання. Необхідно створювати нові центри спротиву політичному договорняку, створювати фундамент для нового Уряду, Парламенту і політичного класу в Україні» - запевнив Михайло Саакашвілі.

Члена Ради партії Давід Саквалерідзе каже, що разом з партією «ВОЛЯ» активісти РУХУ НОВИХ СИЛ впродовж близько року обмінювались цінностями, досвідом і планами.

«Я пишаюсь, що тепер ми одна команда «Рух Нових Сил», партія, яка ближчим часом об’єднає й інші нові політичні сили, які готові будувати нову Україну і робити з неї супердержаву» - відзначив Саквалерідзе.

Окрім того, представники партії також зустрілись з депутатами, активістами, прихильниками партії «Рух нових сил» з різних районів Івано-Фарнківщини, розповіли про завдання та плани партії, відповіли на питання, що турбують прикарпатців.

Поділитися новиною:
Поділитися