14 липня, 16:16

Під тиском мітингувальників нардепи зняли недоторканність з Добкіна

Під тиском мітингувальників з партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ, Автомайдану, Нацкорпусу, демократичних політичних партій, на сесії нардепи зняли з Добкіна недоторканність та підтримали його арешт, активісти не допустили призначення парламентарями ручного аудитора НАБУ і домоглись реєстрації законопроекту про зняття недоторканності зі всіх нардепів. 

Впродовж цілого дня активісти пікетували під стінами Верховної Ради, блокували виходи будівлі, вимагали в парламентарів проголосувати за скасування недоторканності одіозного Добкіна, та поставити на розгляд ВРУ зміни до Конституції України щодо зняття недоторканності зі всіх нардепів. І не марно-перші перемоги нових реформаторських політсил є. 

"Це перший арешт на який дали дозвіл. Ми не дали можливості призначити ручного аудитора НАБУ, який б поставив хоест на цій структурі. Ми захистили НАБУ, яке надалі ловитиме корупціонерів, буде притягувати їх до відповідальності і садити за грати" - зазначила очільниця фракції "ВОЛЯ" в облраді, член Ради партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі"

Крім того, активісти змусили нардепів поставити підписи під законопроектом про повне скасування недоторканності всіх народних депутатів. До сьогоднішньої сесії було 140 підписів, бракувало ще 10, щоб зареєструвати цей законопроект. 

"Без нашої позиції і їхнього жаху, що вони не можуть вийти з будівлі Верховної Ради бо ми її заблокували нічого б не було. Але ми маєм розуміти, що цей Парламент більше ні на що не здатний. Тому осінню ми маємо бути тут, і нас має бути кілька десятків тисяч" - звернулась до однопартійців Ольга Галабала

Поділитися новиною:
Поділитися