13 липня, 15:17

Активісти ВОЛІ-РНС вийшли на мітинг під ВРУ за зняття недоторканності з нардепів. ВІДЕО+ФОТО

Активісти партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ з Івано-Франківщини разом з кількома тисячами мітингувальників вийшли під Верховну Раду з вимогою зняти недоторканість з народних депутатів. 

Сьогодні на сесії Верховної Ради може повторитись історія прийняття законів 16 січня за Януковича. Одне з них- скасування недоторканості з Добкіна. Це питання активісти РУХУ НОВИХ СИЛ та нардепи від нових реформаторських партій вимагали поставити першим і порядку денному. 

"Першим питанням вони поставили прийняття закону про так званий інформаційний захист. Цим законом вони буквально забороняють людям мати будь-які претензії до влади: якщо люди вимагатимуть від влади чи органів місцевого самоврядування дій, як ми зараз вимагаєм зняття недоторканості, нас назвуть інформаційними терористами. Вони хочуть знівелювати такий орган як НАБУ, єдиний незалежний орган який бореться з корупцією, хочуть призначити аудитором НАБУ людину, яка може повністю заблокувати діяльність цього органу. Вони хочуть обмежити діяльність антикорупційних громадських організацій. Це повторення законів 16 січня"- зазначила очільниця фракції "ВОЛЯ", член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі в облраді Ольга Галабала .
Крім того РУХ НОВИХ СИЛ з демократичними партіям вимагають  внести зміни до Конституції України і зняти недоторканість з усіх депутатів. 

"Ми сьогодні маємо 140 підписів під змінами до Конституції, які президент Петро Порошенко обіцяє вже два роки внести в парламент щодо повного скасування депутатської недоторканості з усіх народних депутатів. Нам бракує ще 10 підписів для того, щоб цей законопроект зареєструвати і скасувати недоторканість" - зазначив народний депутат Юрій Дерев'янко.  


РУХ НОВИХ СИЛ разом з іншими демократичними політичними партіями вимагають:

1. Прийняти рішення поо скасування недоторканності з Добкіна – проголосувати за притягненя його до відповідальності, за затримання і арешт.

2. Поставити на голосування закон про створення сучасних антикорупційних судів.

3. Поставити закон про спрощену процедуру притягнення до кримінальної відповідальності будь-якого народного депутата.

Поділитися новиною:
Поділитися