11 липня, 17:00

На Надвірнянщині відкрили Дитячу академію футбольного клубу "Битків". ФОТО

В селищі Битків на Надвірнянщині відкрили Дитячу академію  футбольного клубу "Битків", в якій діти, під наставництвом тренерів, зможуть набути необхідних навиків, вдосконалювати свою майстерність і змагатися у районних та обласних турнірах.

Днями відбулося урочисте відкриття дитячої футбольної академії ФК «Битків», цю ідею вдалося втілити у життя завдяки президенту цього футбольного клубу, депутату Надвірнянської районної ради фракції «ВОЛЯ» Степану Ломпасу.

На сьогодні спортивний заклад уже функціонує в Биткові та Пньові, в планах – відкриття груп і в інших населених пунктах району.

З нагоди урочистого відкриття цієї академії Степаном Ломпасом організовано міні-футбольний турнір «Наші надії», у якому взяли участь 8 команд.

У першій групі впевнену путівку у «золотий матч» вибороли гравці команди із Тисменичан, які, хоч і допустили помилки у першому матчі з командою з Красної та зіграли з рахунком 4:4, зуміли згуртуватись і довести свою перевагу над суперниками.

У другій групі у «головний матч» ввійшла команда Биткова, яка впевнено переграла своїх суперників. За «бортом» вирішальних матчів залишилися, незважаючи на яскраву, цікаву та змістовну гру, міні-футболісти із Микуличина, Зеленої, Красної та юні представники Пньова, які займаються в Дитячій футбольній академії лише декілька місяців, але уже демонстрували в грі хороші навички.

За третє місце у турнірі боролись гравці команд із Ланчина та Чорного Потоку. Матч став справжньою окрасою турніру «Наші надії», у ньому вирували неймовірні спортивні емоції, команди розігрували красиві комбінації, гостро атакували і, буквально на останніх секундах, заслужену перемогу здобули чорнопотоківські міні-футболісти, за яких нестримно вболівав їхній тренер, депутат Надвірнянської районної ради від партії «ВОЛЯ» Михайло Дячук.

В «золотому матчі» битківчани поступилися суперникам і перший кубок «Наші надії» дістався селу Тисменичани.

Всі команди отримали подарунки – футбольні м’ячі, а переможці - грошові премії в 1, 2 та 3 тисячі гривень відповідно. Кращим гравцем турніру визнали Артура Микитишина (Тисменичани), воротарем – Івана Тимінського (Чорний Потік) і захисником – Романа Лахву (Битків).

Подякували командам за таку неймовірну спортивну боротьбу Степан Ломпас та селищний голова с. Битків Василь Вінтоняк, а також тренери Андрій Дитко і Лев Борняк, капітан дорослого складу ФК «Битків», найкращий бомбардир останнього розіграшу чемпіонату області Іван Максим`юк. 

"Девізом нашого клубу є «Нас чекає Ліга Чемпіонів» і, коли вірити і докладати зусиль, він матеріалізується і здійсниться. Вірю, що наші діти не тільки куватимуть спортивну славу рідних населених пунктів, але й досягатимуть вершин у світових та європейських футбольних чемпіонатах. Сподіваюся, що цей турнір стане традиційним, і кожного року ми збиратимемо у славному селищі нафтовиків найкращі дитячі та юнацькі команди не тільки району, але й області. Дякую за докладені зусилля до проведення цього турніру Василю Вінтоняку, футболістам та всім небайдужим битківчанам, та найголовніші слова подяки вам, юні спортсмени за азарт і прагнення до перемоги", - відзначив Степан Ломпас.

Поділитися новиною:
Поділитися