4 липня, 16:43

Вже давно час реформувати спецслужби - Тарас Елейко

Україна кишить агентурою Кремля, тому слід негайно реформувати спецслужби. 

Про це у своєму постійному блозі на Gazeta.ua написав львівський активіст ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ і боєць-доброволець Тарас Елейко.

Причинами для цього, на його думку, є постійні вбивства українських силовиків. 

Елейко наводить ряд прикладів на підтвердження своєї позиції.
Напередодні 27 червня в центрі Києва вибухнув автомобіль. У ньому загинув полковник Головного управління розвідки Міністерства оборони Максим Шаповал. 

У цей же день на підконтрольній Україні території в селі Іллінівка Костянтинівського району Донецької області на керованому фугасі підірвався автомобіль з військовослужбовцями контррозвідки СБУ. Загинув полковник СБУ Юрій Возний, двоє військових поранено. 

Двома місяцями раніше, 31 березня, у Маріуполі в підірваному автомобілі загинув полковник контррозвідки СБУ Олександр Хараберюш.

«У квітні-червні 2014 року ми дивувалися: яким чином стрілецька зброя попадає до бойовиків? Далі – звідки зайшло стільки військової техніки, систем залпового вогню і танків зі сторони Росії, якщо кордон ще охоронявся українською прикордонною службою? Дивувала та бентежила здача позицій збройних сил України. А потім наших накрило вогнем і - масові страти особового складу та техніки», - зазначає активіст.
 

«Вже четвертий рік війни, а спецслужби Московії гуляють в Україні як хочуть, ще й нищать наших спеців. Цинічно і показово. Формується зневіра у населення. А головне – підривається авторитет українських силовиків, падає їх бойовий дух. А їхня деморалізація може мати плачевні наслідки», - наголосив Елейко.

Саме тому вже давно настав час реформ у спецслужбах, упевнений активіст. Слід забрати невластиві СБУ функції економічного напрямку, підняти рівень матеріального забезпечення і зарплат. Вони у спецпризначенців не можуть бути на рівні виживання, в повинні бути як мінімум не менші від зарплат детективів НАБУ. 

«Якщо не спохватитися, то наслідки для Української держави можуть бути плачевними», - підсумував Елейко.Прес-служба ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ

Поділитися новиною:
Поділитися