4 липня, 15:07

У Яворові призначають якнайбільше чиновників, щоб висмоктувати бюджет – активіст ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ

Яворівський активіст та людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Кенцало судиться з Яворівською районною радою, де призначили двох заступників голови райради, замість одного, що є прямим порушенням закону. 

«На останніх виборах 2015 року депутати не могли організувати коаліції і поділити прибуткові посади, - розповів Кенцало.

За його словами, відбулися кулуарно-політичні домовленості і обранці проголосували одразу за двох заступників. 

«Так ще більше зручніше ділити преференції і дерибанити бюджет. Один із заступників минулого року отримав 172 тисячі гривень заробітної плати, інший – 130. Користуються службовими автомобілями, впливом. Все це – навантаження на наш убогий бюджет усього в 1 мільярд 100 тисяч гривень, тобто пожирання наших із вами податків», - пояснив Кенцало.

Активіст подав у суд через кілька місяців після незаконного голосування Яворівської районної ради. Однак програв районний суд у Яворові та апеляційний суд у Львові, зараз очікує рішення Вищого адміністративного суду. Також за поданням Кенцала на сесію райради, заплановану на 21 липня, подано проект рішення про звільнення одного зі заступників. Однак Юрій Кенцало не вірить у те, що депутати проголосують проти своїх однопартійців.

Заступниками голови райради Володимира Сичака є Іван Карпа та Володимир Мацелюх. Карпа уже п’ять каденцій є на чолі райради району – був головою і заступником. До минулих виборів він очолював районну раду, а нинішній голова Сичак був його заступником.

«Отож зрозуміло, що влада району добре тримає кругову поруку, рука миє руку. І пора уже ламати цю систему, де районний бюджет служить кормушкою для чиновників-паразитів», - наголосив Кенцало.


Прес-служба ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ

Поділитися новиною:
Поділитися