29 червня, 21:25

Завдяки львівському сміттю Самбір уперше рекультивує власне звалище - Юрій Гамар

Самбірське сміттєзвалище на Львівщині почали рекультивувати вперше за роки  Незалежності.

Це стало можливим після того, як сесія Самбірської міськради вирішила допомогти Львову у надзвичайній ситуації зі сміттям, а мер Самбора Юрій Гамар поставив чіткі умови обласному центру.

Зокрема, Гамар вимагав: спершу рекультивувати Самбірське сміттєзвалище, зробити під’їзну дорогу з асфальтним покриттям, обкопати та обгородити. 

Все це буде зроблено за кошти Львівської міської та обласної рад.

Зараз працює спецтехніка МНС у Львівській області - БАТ-2 та бульдозер Т-170.

"Лише за годину роботи БАТ-2 використовує 120 літрів дизпалива. А окрім того, врахуйте проживання і харчування обслуговуючого персоналу. Це шалені, як для нашого райцентру, кошти, - пояснив мер Самбора і людина ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Гамар. 

"Все оплачує Львів та обласна адміністрація. Ми вчинили по-людськи і допомогли Львову у стані екологічної небезпеки, а одночасно це ще й унікальна нагода для Самбора довести до ладу наш полігон відходів. За чверть століття на звалищі накопичилося чимало проблем. Зараз можемо їх усі вирішити одним махом", - підкреслив Гамар.

За ці роботи Самбір прийме від Львова одноразово 700 тонн львівського сміття. А також за кожну тонну  Самбір отримає 817 грн у бюджет. 

Нагадаємо, від Львова була ініціатива укласти зі Самбором угоду на прийом сміття терміном на два роки. Однак, Юрій Гамар заявив, про це не може бути мови, поки Самбір не отримає 6 млн грн на сміттєсортувальну лінію та важку техніку для комунального господарства.

Прес-служба партії "ВОЛЯ"-РУХ НОВИХ СИЛ

Поділитися новиною:
Поділитися